Home / Auto's / Volkswagen New Beetle
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Volkswagen New Beetle tweedehands — 30 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen New Beetle-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 3.800mediaan vraagprijs
€ 2.338 – € 5.875middelste 50%
€ 1.500laagste vraagprijs
30advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 30 Volkswagen New Beetle-advertenties, vandaag.

Volkswagen New Beetle
€ 1.500
Autoscout24 · Anzegem
Volkswagen New Beetle
€ 1.500
Autoscout24 · Butgenbach
Volkswagen New Beetle
€ 1.700
Autoscout24 · Grimbergen
Volkswagen New Beetle
€ 1.800
Autoscout24 · Herve
Volkswagen New Beetle
€ 1.890
Autoscout24 · Mons
Volkswagen New Beetle 14i / AIRCO
€ 2.099
Gocar.be · Willebroek
Volkswagen New Beetle
€ 2.150
Autoscout24 · Willebroek
Volkswagen New Beetle
€ 2.200
Autoscout24 · Herentals
Volkswagen New Beetle Cabrio 1.6i Elegance
€ 2.750
Gocar.be · Lontzen
Volkswagen New Beetle
€ 2.750
Autoscout24 · Lontzen
Vw new beetle 2.0 automaat
€ 2.750
2dehands.be · Essen +Deel Kalmthout
Volkswagen New Beetle
€ 3.250
Autoscout24 · Trazegnies

Aanbod per bron

Autoscout24 (25), Gocar.be (4), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (3.762)Volkswagen Polo (2.631)Volkswagen Tiguan (2.125)Volkswagen T-Roc (1.929)Volkswagen Taigo (1.126)Volkswagen T-Cross (1.068)Volkswagen Caddy (845)Volkswagen Golf GTI (622)Volkswagen Touran (565)Volkswagen Passat Variant (540)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen New Beetle?

De mediaan van de 30 vraagprijzen is € 3.800. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 2.338 en € 5.875; de laagste vraagprijs is € 1.500 en de hoogste € 15.700.

Hoeveel tweedehands Volkswagen New Beetle-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 30 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (25), Gocar.be (4), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen New Beetle-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.