Home / Auto's / Volkswagen ID3
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Volkswagen ID3 tweedehands — 125 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen ID3-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 32.990mediaan vraagprijs
€ 28.900 – € 41.990middelste 50%
€ 18.990laagste vraagprijs
125advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 125 Volkswagen ID3-advertenties, vandaag.

Volkswagen ID3 ID.3 45 kWh - CarPlay - Ambiant - Lane Assist - Park Assist - ...
€ 18.990
Gocar.be · Sint-Martens-Latem
Volkswagen ID3 ID.3 45 kWh - CarPlay - Ambiant - Lane Assist - Park Assist - ...
€ 18.990
Gocar.be · Sint-Martens-Latem
Volkswagen ID3 ID.3 45 kWh Pure Performance Style
€ 19.990
Gocar.be · Ottignies
Volkswagen ID3 ID.3 electric drive 150 kW Pro Performance
€ 20.099
Gocar.be · Brussel
Volkswagen ID3 ID.3 Pro Performance - 1st edition - 58kWh/419km bereik
€ 20.990
Gocar.be · Genk
Volkswagen ID3 ID.3 58 kWh Pro SOH 91,9% Camera PDC V+A Zetelverwarming Stuurverwarming Adaptieve Cruise Control
€ 21.495
Gocar.be · Hasselt
Volkswagen ID3 ID.3 58 kWh Pro Performance
€ 21.990
Gocar.be · Ottignies
Volkswagen ID3 ID.3 Pro 62kWh
€ 22.475
Gocar.be · Izegem
Volkswagen ID3 ID.3 77 kWh Pro S 5pl. 204PK ZETELVERWARMING CAMERA NAVI ADAPTIEVE CRUISE CONTROLE PDC ...
€ 22.490
Gocar.be · Lokeren
Volkswagen ID3 ID.3 electric drive 150 kW 1st Plus Pro Performance
€ 22.599
Gocar.be · Brussel
Volkswagen ID3 ID.3 58KWH 204PK LED MATRIX ACC CARPLAY GPS CAMERA SENSOREN
€ 23.990
Gocar.be · Wevelgem
Volkswagen ID3 ID.3 58 kWh Pro Life Business
€ 23.990
Gocar.be · Ottignies

Aanbod per bron

Gocar.be (125).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (3.762)Volkswagen Polo (2.631)Volkswagen Tiguan (2.125)Volkswagen T-Roc (1.929)Volkswagen Taigo (1.126)Volkswagen T-Cross (1.068)Volkswagen Caddy (845)Volkswagen Golf GTI (622)Volkswagen Touran (565)Volkswagen Passat Variant (540)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen ID3?

De mediaan van de 125 vraagprijzen is € 32.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 28.900 en € 41.990; de laagste vraagprijs is € 18.990 en de hoogste € 57.830.

Hoeveel tweedehands Volkswagen ID3-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 125 advertenties met een vraagprijs, van 1 bronnen: Gocar.be (125). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen ID3-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.