Home / Auto's / Volkswagen ID.Polo
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Volkswagen ID.Polo tweedehands — 63 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen ID.Polo-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 35.870mediaan vraagprijs
€ 33.990 – € 35.990middelste 50%
€ 4.500laagste vraagprijs
63advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 63 Volkswagen ID.Polo-advertenties, vandaag.

Volkswagen ID. Polo
€ 4.500
Autoscout24 · Somme-Leuze
Volkswagen ID.Polo 52 kWh Edition One Life
€ 31.605
Gocar.be · OUDENAARDE
Volkswagen ID.Polo 52 kWh Edition One Life
€ 32.900
Gocar.be · GOSSELIES
Volkswagen ID. Polo
€ 32.990
Vroom.be · Waremme
Volkswagen ID. Polo
€ 33.500
Vroom.be · Hasselt
Volkswagen ID. Polo
€ 33.500
Vroom.be · Lommel
Volkswagen ID. Polo
€ 33.500
Vroom.be · Tongeren
Volkswagen ID. Polo
€ 33.500
Vroom.be · Herent
Volkswagen ID. Polo
€ 33.950
Vroom.be · Lier
Volkswagen ID.Polo 52 kWh Edition One Life
€ 33.950
Gocar.be · Lier
Volkswagen ID. Polo
€ 33.990
Vroom.be · Machelen
Volkswagen ID. Polo
€ 33.990
Vroom.be · Groot-Bijgaarden

Aanbod per bron

Vroom.be (35), Gocar.be (25), Autoscout24 (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (3.931)Volkswagen Polo (2.785)Volkswagen Tiguan (2.260)Volkswagen T-Roc (2.030)Volkswagen Taigo (1.200)Volkswagen T-Cross (1.134)Volkswagen Caddy (901)Volkswagen Golf GTI (663)Volkswagen Touran (590)Volkswagen Passat Variant (556)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen ID.Polo?

De mediaan van de 63 vraagprijzen is € 35.870. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 33.990 en € 35.990; de laagste vraagprijs is € 4.500 en de hoogste € 41.250.

Hoeveel tweedehands Volkswagen ID.Polo-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 63 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Vroom.be (35), Gocar.be (25), Autoscout24 (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen ID.Polo-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.