Home / Auto's / Volkswagen ID.4
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

Volkswagen ID.4 tweedehands — 176 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen ID.4-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 36.730mediaan vraagprijs
€ 29.980 – € 44.936middelste 50%
€ 20.000laagste vraagprijs
176advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 176 Volkswagen ID.4-advertenties, vandaag.

Volkswagen ID.4
€ 20.000
Autoscout24 · Gand
Volkswagen ID.4 electric drive 150 kW Pro Performance
€ 21.999
Gocar.be · Brussel
Volkswagen ID.4
€ 21.999
Vroom.be · Thuislevering
Volkswagen ID.4
€ 21.999
Autoscout24 · Brussel
Volkswagen ID.4 Pure 52 kWh - Apple CarPlay - SoH 87% - Range 315 KM! Topstaat!
€ 22.990
Gocar.be · Eke
Volkswagen ID.4 Pure 52 kWh - Apple CarPlay - Topstaat!
€ 22.990
Gocar.be · Eke
Volkswagen ID.4
€ 22.990
Autoscout24 · Eke
Volkswagen ID.4
€ 23.900
Autoscout24 · Roosdaal
Volkswagen ID.4
€ 23.990
Autoscout24 · Dilbeek
Volkswagen ID.4
€ 24.300
Autoscout24 · Wortel (Hoogstraten)
Volkswagen ID.4 electric drive 125 kW Pure Performance
€ 24.499
Gocar.be · Brussel
Volkswagen ID.4
€ 24.499
Vroom.be · Thuislevering

Aanbod per bron

Gocar.be (85), Autoscout24 (52), Vroom.be (39).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (4.120)Volkswagen Polo (2.877)Volkswagen Tiguan (2.297)Volkswagen T-Roc (2.053)Volkswagen Taigo (1.178)Volkswagen T-Cross (1.085)Volkswagen Caddy (915)Volkswagen Golf GTI (665)Volkswagen Touran (603)Volkswagen Passat Variant (561)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen ID.4?

De mediaan van de 176 vraagprijzen is € 36.730. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 29.980 en € 44.936; de laagste vraagprijs is € 20.000 en de hoogste € 57.253.

Hoeveel tweedehands Volkswagen ID.4-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 176 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Gocar.be (85), Autoscout24 (52), Vroom.be (39). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen ID.4-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.