Home / Auto's / Volkswagen Golf SW
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Volkswagen Golf SW tweedehands — 132 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen Golf SW-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 22.970mediaan vraagprijs
€ 19.490 – € 26.235middelste 50%
€ 2.990laagste vraagprijs
132advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 132 Volkswagen Golf SW-advertenties, vandaag.

Volkswagen Golf SW Variant 1.6 CR TDi Highline TOIT PANO - OUVRANT
€ 2.990
Gocar.be · Visé
Volkswagen Golf SW 1.6 CR TDi Highline TOIT PANO - OUVRANT
€ 3.490
Gocar.be · Visé
Volkswagen Golf SW Variant Golf 1.6 SCR TDi Join
€ 6.700
Gocar.be · Kampenhout
Volkswagen Golf SW Variant 1.0 TSI Led Sensors Toit Ouvrant Pano Auto Hold StartStop Bi-Zone Carplay Android Front Assist Blue Cd
€ 11.990
Gocar.be · Châtelet
Volkswagen Golf SW Variant 1.0 TSI Led Sensors Toit Ouvrant Pano Auto Hold StartStop Bi-Zone Carplay Android Front Assist Blue Cd
€ 11.990
Gocar.be · Châtelet
Volkswagen Golf SW 1.0 TSI GARANTIE + DSG + GPS + AIRCO
€ 13.450
Gocar.be · Verlaine
Volkswagen Golf SW 8SW 1.0 TSI IQ,DRIVE NAVI CAMERA BT USB G12 M
€ 14.990
Gocar.be · Sint-Pieters-Leeuw
Volkswagen Golf SW VIII Golf Variant Life 1.0TSI 110PK VIRTUAL COCKPIT NAVI KEYLESS GO PDC APP-CONNECT ...
€ 15.290
Gocar.be · DENDERMONDE
Volkswagen Golf SW Variant Golf 1.0 TSI life DSG mild hybride navigatie
€ 15.400
Gocar.be · Deinze
Volkswagen Golf SW VIII GARANTIE 110PK CARPLAY GPS SENSOREN FULL LED ACC
€ 16.450
Gocar.be · Wevelgem
Volkswagen Golf SW Variant 2.0 SCR TDi DSG NAVI/CARPLAY CAMERA ALCANTARA ACC
€ 16.850
Gocar.be · Heusden-Zolder
Volkswagen Golf SW Variant Golf 1.5 TSI Life Business Premium OPF
€ 16.990
Gocar.be · Mariembourg

Aanbod per bron

Gocar.be (132).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (3.762)Volkswagen Polo (2.631)Volkswagen Tiguan (2.125)Volkswagen T-Roc (1.929)Volkswagen Taigo (1.126)Volkswagen T-Cross (1.068)Volkswagen Caddy (845)Volkswagen Golf GTI (622)Volkswagen Touran (565)Volkswagen Passat Variant (540)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen Golf SW?

De mediaan van de 132 vraagprijzen is € 22.970. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 19.490 en € 26.235; de laagste vraagprijs is € 2.990 en de hoogste € 999.999.

Hoeveel tweedehands Volkswagen Golf SW-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 132 advertenties met een vraagprijs, van 1 bronnen: Gocar.be (132). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen Golf SW-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.