Home / Auto's / Volkswagen Golf Cabriolet
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Volkswagen Golf Cabriolet tweedehands — 97 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen Golf Cabriolet-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 8.490mediaan vraagprijs
€ 6.900 – € 11.000middelste 50%
€ 1.400laagste vraagprijs
97advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 97 Volkswagen Golf Cabriolet-advertenties, vandaag.

Volkswagen Golf Cabriolet
€ 1.400
Autoscout24 · Celles
Volkswagen Golf Cabriolet
€ 1.500
Autoscout24 · Frasnes-lez-Anvaing
Volkswagen Golf Cabriolet
€ 1.800
Autoscout24 · Heist-op-den-Berg
Volkswagen Golf Cabriolet
€ 2.200
Autoscout24 · Zedelgem
Volkswagen Golf Cabriolet
€ 2.750
Autoscout24 · Liège
Volkswagen Golf Cabriolet
€ 2.750
Autoscout24 · SCHOTEN
Volkswagen Golf Cabriolet
€ 3.200
Autoscout24 · Beersel
Volkswagen Golf Cabriolet
€ 3.800
Autoscout24 · Alost
Volkswagen Golf Cabriolet
€ 3.950
Autoscout24 · Deerlijk
Volkswagen Golf Cabriolet
€ 3.950
Autoscout24 · houdeng
Volkswagen Golf Cabriolet
€ 3.999
Autoscout24 · Bruxelles
Volkswagen Golf Cabriolet
€ 5.000
Autoscout24 · Hechtel-Eksel

Aanbod per bron

Autoscout24 (86), Gocar.be (11).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (3.762)Volkswagen Polo (2.631)Volkswagen Tiguan (2.125)Volkswagen T-Roc (1.929)Volkswagen Taigo (1.126)Volkswagen T-Cross (1.068)Volkswagen Caddy (845)Volkswagen Golf GTI (622)Volkswagen Touran (565)Volkswagen Passat Variant (540)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen Golf Cabriolet?

De mediaan van de 97 vraagprijzen is € 8.490. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 6.900 en € 11.000; de laagste vraagprijs is € 1.400 en de hoogste € 25.000.

Hoeveel tweedehands Volkswagen Golf Cabriolet-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 97 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (86), Gocar.be (11). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen Golf Cabriolet-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.