Home / Auto's / Volkswagen Crafter
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Volkswagen Crafter tweedehands — 388 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen Crafter-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 34.695mediaan vraagprijs
€ 24.418 – € 45.470middelste 50%
€ 3.400laagste vraagprijs
388advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 388 Volkswagen Crafter-advertenties, vandaag.

Volkswagen Crafter
€ 3.400
Autoscout24 · Tubize
Volkswagen Crafter
€ 3.500
Autoscout24 · Silly
Volkswagen Crafter
€ 5.200
Autoscout24 · Tubize
Volkswagen Crafter
€ 5.700
Autoscout24 · Gand
Volkswagen Crafter
€ 6.400
Autoscout24 · Anderlues
Volkswagen Crafter
€ 6.450
Autoscout24 · Lokeren
Volkswagen Crafter
€ 6.500
Autoscout24 · Brussel
Volkswagen Crafter
€ 6.500
Autoscout24 · Kruibeke
Volkswagen Crafter
€ 6.500
Autoscout24 · laeken
Volkswagen Crafter
€ 6.500
Autoscout24 · Brussel
Volkswagen Crafter
€ 6.500
Autoscout24 · Tubize
Volkswagen Crafter
€ 6.500
Autoscout24 · Kruibeke

Aanbod per bron

Autoscout24 (199), Gocar.be (120), Vroom.be (66), 2dehands.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (3.839)Volkswagen Polo (2.692)Volkswagen Tiguan (2.219)Volkswagen T-Roc (1.981)Volkswagen Taigo (1.136)Volkswagen T-Cross (1.087)Volkswagen Caddy (878)Volkswagen Golf GTI (659)Volkswagen Touran (576)Volkswagen Passat Variant (548)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen Crafter?

De mediaan van de 388 vraagprijzen is € 34.695. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 24.418 en € 45.470; de laagste vraagprijs is € 3.400 en de hoogste € 85.416.

Hoeveel tweedehands Volkswagen Crafter-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 388 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (199), Gocar.be (120), Vroom.be (66), 2dehands.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen Crafter-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.