Home / Auto's / Volkswagen CC
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Volkswagen CC tweedehands — 10 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen CC-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 11.000mediaan vraagprijs
€ 10.118 – € 13.550middelste 50%
€ 2.900laagste vraagprijs
10advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 10 Volkswagen CC-advertenties, vandaag.

Volkswagen CC
€ 2.900
Autoscout24 · Ham-sur-Heure-Nalinnes
Volkswagen CC
€ 9.990
Autoscout24 · Eke
Volkswagen CC R-Line 2.0D Man. - Airco - GPS - Goede Staat!
€ 9.990
Gocar.be · Eke
Volkswagen CC
€ 10.500
Autoscout24 · Bruges
Volkswagen CC
€ 10.500
Autoscout24 · Ans
Volkswagen CC
€ 11.500
Autoscout24 · Geraardsbergen
Volkswagen CC
€ 12.500
Autoscout24 · Châtelet
Volkswagen CC 2.0 CR TDi BMT DSG
€ 13.900
Gocar.be · Bochelt
Volkswagen CC
€ 28.300
Autoscout24 · Arlon
Volkswagen CC
€ 42.298
Autoscout24 · Arlon

Aanbod per bron

Autoscout24 (8), Gocar.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (3.762)Volkswagen Polo (2.631)Volkswagen Tiguan (2.125)Volkswagen T-Roc (1.929)Volkswagen Taigo (1.126)Volkswagen T-Cross (1.068)Volkswagen Caddy (845)Volkswagen Golf GTI (622)Volkswagen Touran (565)Volkswagen Passat Variant (540)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen CC?

De mediaan van de 10 vraagprijzen is € 11.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 10.118 en € 13.550; de laagste vraagprijs is € 2.900 en de hoogste € 42.298.

Hoeveel tweedehands Volkswagen CC-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 10 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (8), Gocar.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen CC-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.