Home / Auto's / Volkswagen Caravelle
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

Volkswagen Caravelle tweedehands — 10 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen Caravelle-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 37.990mediaan vraagprijs
€ 37.622 – € 38.987middelste 50%
€ 22.950laagste vraagprijs
10advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 10 Volkswagen Caravelle-advertenties, vandaag.

Volkswagen caravelle dubbele cabine bj 2017 2.0 tdi 150pk
€ 22.950
2dehands.be · Wondelgem
Volkswagen Caravelle Transp T6.1 1200 Lwb Comfortline 9 places Long 2.0 TDI 110 kW DSG
€ 36.990
Gocar.be · Marche-En-Famenne
Volkswagen Caravelle Transp T6.1 1200 Swb Transporter 2.0 TDi SCR BMT Highline DSG (EU6d-T)
€ 37.500
Gocar.be · DIKSMUIDE
Volkswagen Caravelle Transp T6.1 1200 Lwb Comfortline 9 places Long 2.0 TDI 110 kW DSG
€ 37.990
Gocar.be · Marche-En-Famenne
Volkswagen Caravelle Transp T6.1 1200 Lwb Comfortline 9 places Long 2.0 TDI 110 kW DSG
€ 37.990
Gocar.be · Marche-En-Famenne
Volkswagen Caravelle Transp T6.1 1200 Lwb Comfortline 9 places Long 2.0 TDI 110 kW DSG
€ 37.990
Gocar.be · Marche-En-Famenne
Volkswagen Caravelle T6.1
€ 38.950
Gocar.be · Izegem
Volkswagen Caravelle T6.1 Double cabine Utilitaire 5 places LONG CHASSIS DSG
€ 38.999
Gocar.be · Hamoir
Volkswagen Caravelle Transp T6.1 1400 Swb 2.0 TDi 150 PK DSG AUTOMAAT 9 ZITPLAATSEN
€ 43.500
Gocar.be · HERENT
Volkswagen Caravelle T6.1 2.0 TDi SCR BMT UTILITAIRE 5 pl. DSG (EU6d)
€ 45.699
Gocar.be · Werbomont

Aanbod per bron

Gocar.be (9), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (4.021)Volkswagen Polo (2.805)Volkswagen Tiguan (2.265)Volkswagen T-Roc (2.031)Volkswagen Taigo (1.161)Volkswagen T-Cross (1.071)Volkswagen Caddy (904)Volkswagen Golf GTI (661)Volkswagen Touran (593)Volkswagen Passat Variant (548)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen Caravelle?

De mediaan van de 10 vraagprijzen is € 37.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 37.622 en € 38.987; de laagste vraagprijs is € 22.950 en de hoogste € 45.699.

Hoeveel tweedehands Volkswagen Caravelle-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 10 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Gocar.be (9), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen Caravelle-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.