Home / Auto's / Volkswagen Caddy Maxi
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Volkswagen Caddy Maxi tweedehands — 101 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen Caddy Maxi-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 28.450mediaan vraagprijs
€ 24.970 – € 32.990middelste 50%
€ 3.300laagste vraagprijs
101advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 101 Volkswagen Caddy Maxi-advertenties, vandaag.

Volkswagen Caddy Maxi 2005
€ 3.300
2dehands.be · Lembeek
Volkswagen Caddy Maxi 2018
€ 5.500
2dehands.be · Beveren
Volkswagen Caddy Maxi 1.6 TDi ROLSTOEL INVALIDE TPMR Export
€ 5.999
Gocar.be · Kampenhout
Volkswagen Caddy Maxi 1.6 TDI – LICHTE VRACHT DUBBELE CABINE
€ 6.999
Gocar.be · Maasmechelen
Volkswagen Caddy Maxi 2017
€ 9.400
2dehands.be · Braine-L'Alleud
Volkswagen Caddy Maxi 1.6 TDi Aangepast voor Mindervaliden / Invalide met rolstoel 12 Maanden GARANTIE Navi Cruise C 1.Eigenaar
€ 9.990
Gocar.be · Genk
Volkswagen Caddy Maxi 2017
€ 10.000
2dehands.be · Berlare
Volkswagen Caddy Maxi 2.0 TDi+7 PLACES+AIRCO+CAMERA+ECRAN+EU 6D-T
€ 10.490
Gocar.be · Waterloo
Volkswagen Caddy Maxi VW CADDY MAXI UTILITAIRE 2000CC TDI 150CV BOÎTE DSG GARANTIE!!!
€ 11.900
Gocar.be · Lontzen
Volkswagen Caddy Maxi 2.0 TDi SCR Highline NAVI CRUISE ATTELAGE
€ 14.490
Gocar.be · Fléron
Volkswagen Caddy Maxi 2.0 TDi Double Cabine 5place Navi, Airco, Bluetooth, PDC
€ 14.990
Gocar.be · Zaventem Nossegem Auto
Volkswagen Caddy Maxi Dsl Caddy Maxi 2.0 TDi SCR Maxi Conceptline
€ 15.990
Gocar.be · Breendonk

Aanbod per bron

Gocar.be (95), 2dehands.be (4), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (3.836)Volkswagen Polo (2.668)Volkswagen Tiguan (2.226)Volkswagen T-Roc (1.999)Volkswagen Taigo (1.153)Volkswagen T-Cross (1.099)Volkswagen Caddy (883)Volkswagen Golf GTI (665)Volkswagen Touran (583)Volkswagen Passat Variant (551)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen Caddy Maxi?

De mediaan van de 101 vraagprijzen is € 28.450. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 24.970 en € 32.990; de laagste vraagprijs is € 3.300 en de hoogste € 54.656.

Hoeveel tweedehands Volkswagen Caddy Maxi-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 101 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Gocar.be (95), 2dehands.be (4), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen Caddy Maxi-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.