Home / Auto's / Volkswagen Buggy
Tweedehands · België · bijgewerkt 30 okt

Volkswagen Buggy tweedehands — 10 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen Buggy-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 18.000mediaan vraagprijs
€ 16.125 – € 26.000middelste 50%
€ 12.000laagste vraagprijs
10advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 10 Volkswagen Buggy-advertenties, vandaag.

Volkswagen Buggy
€ 12.000
Autoscout24 · Jurbise
Volkswagen Buggy
€ 14.900
Autoscout24 · Saint-Georges-sur-Meuse
Volkswagen Buggy
€ 16.000
Autoscout24 · Estaimpuis
Volkswagen Buggy
€ 16.500
Autoscout24 · Braine-le-Château
Volkswagen Buggy
€ 18.000
Autoscout24 · Huy
Volkswagen Buggy
€ 18.000
Autoscout24 · Seraing
Volkswagen Buggy
€ 20.000
Autoscout24 · Grâce-Hollogne
Volkswagen Buggy
€ 28.000
Autoscout24 · Eghezée
Volkswagen Buggy
€ 49.950
Autoscout24 · Aalter
Volkswagen Buggy '65 CH27130
€ 49.950
Gocar.be · Aalter

Aanbod per bron

Autoscout24 (9), Gocar.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (4.147)Volkswagen Polo (2.886)Volkswagen Tiguan (2.311)Volkswagen T-Roc (2.063)Volkswagen Taigo (1.176)Volkswagen T-Cross (1.080)Volkswagen Caddy (918)Volkswagen Golf GTI (683)Volkswagen Touran (610)Volkswagen Passat Variant (572)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen Buggy?

De mediaan van de 10 vraagprijzen is € 18.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 16.125 en € 26.000; de laagste vraagprijs is € 12.000 en de hoogste € 49.950.

Hoeveel tweedehands Volkswagen Buggy-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 10 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (9), Gocar.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen Buggy-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.