Home / Auto's / Volkswagen Bora
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Volkswagen Bora tweedehands — 14 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen Bora-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 2.775mediaan vraagprijs
€ 2.388 – € 3.588middelste 50%
€ 1.000laagste vraagprijs
14advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 14 Volkswagen Bora-advertenties, vandaag.

Volkswagen Bora EXPORT
€ 1.000
2dehands.be · Meeuwen
Volkswagen Bora
€ 1.200
Autoscout24 · La Louvière
Volkswagen Bora
€ 2.200
Autoscout24 · Bredene
Volkswagen Bora
€ 2.350
Autoscout24 · Mortsel
Volkswagen Bora
€ 2.500
Autoscout24 · Hasselt
Volkswagen Bora
€ 2.700
Autoscout24 · Quaregnon
Volkswagen Bora
€ 2.750
Autoscout24 · Gent
Volkswagen Bora
€ 2.800
Autoscout24 · Balen
Volkswagen Bora
€ 2.990
Autoscout24 · Farciennes
Volkswagen Bora
€ 3.250
Autoscout24 · Gand
Volkswagen Bora
€ 3.700
Autoscout24 · Messancy
Volkswagen Bora
€ 4.650
Autoscout24 · Aiseau-Presles

Aanbod per bron

Autoscout24 (12), Gocar.be (1), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (3.762)Volkswagen Polo (2.631)Volkswagen Tiguan (2.125)Volkswagen T-Roc (1.929)Volkswagen Taigo (1.126)Volkswagen T-Cross (1.068)Volkswagen Caddy (845)Volkswagen Golf GTI (622)Volkswagen Touran (565)Volkswagen Passat Variant (540)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen Bora?

De mediaan van de 14 vraagprijzen is € 2.775. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 2.388 en € 3.588; de laagste vraagprijs is € 1.000 en de hoogste € 17.490.

Hoeveel tweedehands Volkswagen Bora-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 14 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (12), Gocar.be (1), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen Bora-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.