Home / Auto's / Volkswagen Beetle Cabriolet
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Volkswagen Beetle Cabriolet tweedehands — 10 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen Beetle Cabriolet-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 14.740mediaan vraagprijs
€ 14.490 – € 16.512middelste 50%
€ 11.990laagste vraagprijs
10advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 10 Volkswagen Beetle Cabriolet-advertenties, vandaag.

Volkswagen Beetle Cabriolet Cabriolet 1.2 TSi CLUB CLIM GARANTIE
€ 11.990
Gocar.be · Ans
Volkswagen Beetle Cabriolet 1.2 TSI Navi, Airco, Bluetooth, PDC GARANTIE 1 JAAR
€ 13.990
Gocar.be · Zaventem Nossegem Auto
Volkswagen Beetle Cabriolet Design 1.2 TSI 105Cv GPS Capteurs Av/Ar Clim Sièges Av chauffants
€ 14.490
Gocar.be · NEUFCHATEAU
Volkswagen Beetle Cabriolet Design 1.2 TSI 105Cv GPS Capteurs Av/Ar Clim Sièges Av chauffants
€ 14.490
Gocar.be · NEUFCHATEAU
Volkswagen Beetle Cabriolet Design 1.2 TSI 105Cv GPS Capteurs Av/Ar Clim Sièges Av chauffants
€ 14.490
Gocar.be · Neufchâteau
Volkswagen Beetle Cabriolet Beetle Design 1.4 TSI BlueMotion Technology 110 kW (150 pk) 6 versnellingen manueel
€ 14.990
Gocar.be · OOSTKAMP
Volkswagen Beetle Cabriolet 1.2 TSI - Manu.
€ 15.800
Gocar.be · Bruxelles
Volkswagen Beetle Cabriolet 1.2 TSI CLUB BMT gps-airco bizone-camera-cuir
€ 16.750
Gocar.be · Braine-l'Alleud
Volkswagen Beetle Cabriolet 1.2 TSI Design
€ 17.490
Gocar.be · Wommelgem
Volkswagen Beetle Cabriolet Design Vintage 1.2 TSi Clim SiegesChauff App-Connect Capteurs
€ 18.490
Gocar.be · Eupen

Aanbod per bron

Gocar.be (10).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (3.762)Volkswagen Polo (2.631)Volkswagen Tiguan (2.125)Volkswagen T-Roc (1.929)Volkswagen Taigo (1.126)Volkswagen T-Cross (1.068)Volkswagen Caddy (845)Volkswagen Golf GTI (622)Volkswagen Touran (565)Volkswagen Passat Variant (540)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen Beetle Cabriolet?

De mediaan van de 10 vraagprijzen is € 14.740. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 14.490 en € 16.512; de laagste vraagprijs is € 11.990 en de hoogste € 18.490.

Hoeveel tweedehands Volkswagen Beetle Cabriolet-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 10 advertenties met een vraagprijs, van 1 bronnen: Gocar.be (10). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen Beetle Cabriolet-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.