Home / Auto's / Volkswagen Arteon
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Volkswagen Arteon tweedehands — 177 aanbiedingen

Alle tweedehands Volkswagen Arteon-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 25.800mediaan vraagprijs
€ 21.495 – € 28.998middelste 50%
€ 11.900laagste vraagprijs
177advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 177 Volkswagen Arteon-advertenties, vandaag.

Volkswagen Arteon
€ 11.900
Autoscout24 · Herentals
Volkswagen Arteon
€ 12.500
Autoscout24 · Saint-Remy-Geest (Jodoigne)
Volkswagen Arteon 2019
€ 14.500
2dehands.be · Beveren
Volkswagen Arteon
€ 14.900
Autoscout24 · DILBEEK
Volkswagen Arteon
€ 14.900
Autoscout24 · Vrasene
Volkswagen Arteon
€ 15.000
Autoscout24 · Alleur Ans
Volkswagen Arteon
€ 15.950
Autoscout24 · Ternat
Volkswagen Arteon
€ 15.950
Autoscout24 · Ternat
Volkswagen Arteon
€ 16.000
Autoscout24 · Kuurne
Volkswagen Arteon
€ 16.499
Autoscout24 · Waasmunster
Volkswagen Arteon
€ 17.500
Autoscout24 · Butgenbach
Volkswagen Arteon
€ 17.500
Autoscout24 · Geel

Aanbod per bron

Autoscout24 (116), Gocar.be (44), Vroom.be (15), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Volkswagen

Volkswagen Golf (3.836)Volkswagen Polo (2.668)Volkswagen Tiguan (2.226)Volkswagen T-Roc (1.999)Volkswagen Taigo (1.153)Volkswagen T-Cross (1.099)Volkswagen Caddy (883)Volkswagen Golf GTI (665)Volkswagen Touran (583)Volkswagen Passat Variant (551)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Volkswagen Arteon?

De mediaan van de 177 vraagprijzen is € 25.800. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 21.495 en € 28.998; de laagste vraagprijs is € 11.900 en de hoogste € 40.990.

Hoeveel tweedehands Volkswagen Arteon-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 177 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (116), Gocar.be (44), Vroom.be (15), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Volkswagen Arteon-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.