Home / Auto's / SsangYong Rodius
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

SsangYong Rodius tweedehands — 16 aanbiedingen

Alle tweedehands SsangYong Rodius-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 7.900mediaan vraagprijs
€ 6.000 – € 9.122middelste 50%
€ 3.500laagste vraagprijs
16advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 16 SsangYong Rodius-advertenties, vandaag.

SsangYong Rodius
€ 3.500
Autoscout24 · Itterbeek
SsangYong Rodius
€ 4.900
Autoscout24 · Dilbeek
SsangYong Rodius
€ 5.500
Autoscout24 · Staden
SsangYong Rodius
€ 5.999
Autoscout24 · Nivelles
SsangYong Rodius
€ 6.000
Autoscout24 · Booischot (Heist-op-den-Berg)
SsangYong Rodius
€ 6.000
Autoscout24 · Lint
SsangYong Rodius
€ 7.500
Autoscout24 · Soumagne
SsangYong Rodius
€ 7.800
Autoscout24 · Aalst
SsangYong Rodius
€ 7.999
Autoscout24 · Rupelmonde (Kruibeke)
SsangYong Rodius
€ 8.000
Autoscout24 · Laeken (Bruxelles)
SsangYong Rodius
€ 8.000
Autoscout24 · Schaerbeek
SsangYong Rodius
€ 9.000
Autoscout24 · Zonhoven

Aanbod per bron

Autoscout24 (15), Gocar.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van SsangYong

SsangYong Tivoli (69)SsangYong Korando (64)SsangYong XLV (30)SsangYong Rexton (18)SsangYong Musso (16)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands SsangYong Rodius?

De mediaan van de 16 vraagprijzen is € 7.900. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 6.000 en € 9.122; de laagste vraagprijs is € 3.500 en de hoogste € 14.699.

Hoeveel tweedehands SsangYong Rodius-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 16 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (15), Gocar.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle SsangYong Rodius-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.