Home / Auto's / SsangYong XLV
Tweedehands · België · bijgewerkt 21 okt

SsangYong XLV tweedehands — 29 aanbiedingen

Alle tweedehands SsangYong XLV-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 9.450mediaan vraagprijs
€ 7.990 – € 11.500middelste 50%
€ 3.950laagste vraagprijs
29advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 29 SsangYong XLV-advertenties, vandaag.

SsangYong XLV
€ 3.950
Autoscout24 · Roeselare
SsangYong XLV
€ 4.500
Autoscout24 · Grimbergen
SsangYong XLV
€ 5.500
Autoscout24 · Hasselt
SsangYong XLV 1.6i e-XGi 2WD Sapphire
€ 5.750
Gocar.be · Kampenhout
SsangYong XLV
€ 5.750
Autoscout24 · Kampenhout
SsangYong XLV
€ 7.950
Autoscout24 · Asse
SsangYong XLV 1.6i e-XGi 2WD Quartz / GARANTIE 12 MOIS
€ 7.990
Gocar.be · Haccourt
SsangYong XLV
€ 7.990
Autoscout24 · HACCOURT-LIEGE
SsangYong XLV
€ 8.450
Autoscout24 · Vilvoorde
SsangYong XLV
€ 8.500
Autoscout24 · petit Rechain
SsangYong XLV
€ 8.990
Autoscout24 · Relegem(Asse)
SsangYong XLV
€ 8.999
Autoscout24 · Brussel

Aanbod per bron

Autoscout24 (23), Gocar.be (6).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van SsangYong

SsangYong Tivoli (66)SsangYong Korando (60)SsangYong Musso (15)SsangYong Rexton (15)SsangYong Rodius (13)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands SsangYong XLV?

De mediaan van de 29 vraagprijzen is € 9.450. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 7.990 en € 11.500; de laagste vraagprijs is € 3.950 en de hoogste € 16.490.

Hoeveel tweedehands SsangYong XLV-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 29 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (23), Gocar.be (6). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle SsangYong XLV-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.