Home / Auto's / SEAT Tarraco
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

SEAT Tarraco tweedehands — 97 aanbiedingen

Alle tweedehands SEAT Tarraco-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 24.300mediaan vraagprijs
€ 21.790 – € 26.000middelste 50%
€ 14.850laagste vraagprijs
97advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 97 SEAT Tarraco-advertenties, vandaag.

SEAT Tarraco
€ 14.850
Autoscout24 · Eupen
SEAT Tarraco
€ 15.300
Autoscout24 · Geraardsbergen
SEAT Tarraco
€ 16.990
Autoscout24 · Anderlecht
SEAT Tarraco
€ 18.499
Autoscout24 · Berchem-St-Agathe
SEAT Tarraco 2.0 CR TDi 4Drive Move! DSG 7 places full
€ 18.499
Gocar.be · Berchem-St-Agathe
SEAT Tarraco
€ 18.499
Autoscout24 · Meeuwen-Gruitrode
SEAT Tarraco
€ 18.500
Autoscout24 · Molenbeek-Saint-Jean
SEAT Tarraco
€ 18.900
Autoscout24 · Arlon
SEAT Tarraco
€ 18.990
Autoscout24 · Genk
SEAT Tarraco Style 2.0 TDi 150pk
€ 18.990
Gocar.be · Genk
SEAT Tarraco
€ 19.000
Autoscout24 · Tubize
SEAT Tarraco
€ 19.900
Autoscout24 · Denderleeuw

Aanbod per bron

Autoscout24 (64), Gocar.be (27), Vroom.be (6).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van SEAT

SEAT Ibiza (914)SEAT Arona (734)SEAT Leon (624)SEAT Ateca (326)SEAT Altea (56)SEAT Alhambra (51)SEAT Mii (32)SEAT Toledo (16)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands SEAT Tarraco?

De mediaan van de 97 vraagprijzen is € 24.300. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 21.790 en € 26.000; de laagste vraagprijs is € 14.850 en de hoogste € 34.950.

Hoeveel tweedehands SEAT Tarraco-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 97 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (64), Gocar.be (27), Vroom.be (6). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle SEAT Tarraco-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.