Home / Auto's / SEAT Alhambra
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

SEAT Alhambra tweedehands — 43 aanbiedingen

Alle tweedehands SEAT Alhambra-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 9.200mediaan vraagprijs
€ 4.175 – € 15.994middelste 50%
€ 1.500laagste vraagprijs
43advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 43 SEAT Alhambra-advertenties, vandaag.

SEAT Alhambra
€ 1.500
Autoscout24 · Enghien
SEAT Alhambra
€ 1.500
Autoscout24 · Liège
SEAT Alhambra
€ 1.550
Autoscout24 · Vilvorde
SEAT Alhambra
€ 2.700
Autoscout24 · gent
SEAT Alhambra
€ 2.800
Autoscout24 · Binche
SEAT Alhambra
€ 3.000
Autoscout24 · Hemiksem
SEAT Alhambra
€ 3.000
Autoscout24 · Anvers
SEAT Alhambra 2.0 CR TDi 115cv E-Ecomotive - 7 PLACES
€ 3.490
Gocar.be · Gilly
SEAT Alhambra
€ 3.490
Autoscout24 · Gilly
SEAT Alhambra
€ 3.650
Autoscout24 · Remicourt
SEAT Alhambra
€ 4.000
Autoscout24 · Waremme
SEAT Alhambra
€ 4.350
Autoscout24 · Arlon

Aanbod per bron

Autoscout24 (38), Gocar.be (3), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van SEAT

SEAT Ibiza (827)SEAT Arona (724)SEAT Leon (574)SEAT Ateca (327)SEAT Tarraco (86)SEAT Altea (44)SEAT Mii (28)SEAT Toledo (14)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands SEAT Alhambra?

De mediaan van de 43 vraagprijzen is € 9.200. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 4.175 en € 15.994; de laagste vraagprijs is € 1.500 en de hoogste € 34.990.

Hoeveel tweedehands SEAT Alhambra-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 43 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (38), Gocar.be (3), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle SEAT Alhambra-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.