Home / Auto's / Opel Combo Life
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Opel Combo Life tweedehands — 153 aanbiedingen

Alle tweedehands Opel Combo Life-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 16.450mediaan vraagprijs
€ 13.745 – € 23.990middelste 50%
€ 4.000laagste vraagprijs
153advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 153 Opel Combo Life-advertenties, vandaag.

Opel Combo Life
€ 4.000
Autoscout24 · Marche-en-Famenne
Opel Combo Life
€ 6.950
Autoscout24 · Moorslede
Opel Combo Life
€ 7.790
Autoscout24 · Hensies
Opel Combo Life
€ 7.999
Autoscout24 · Houthalen-Helchteren
Opel Combo Life
€ 8.000
Autoscout24 · Aarschot
Opel Combo Life
€ 8.499
Autoscout24 · Sint-Pieters-Leeuw
Opel Combo Life
€ 8.999
Autoscout24 · Wauthier-Braine
Opel Combo Life E Edition 1.5d 75kW
€ 9.000
Gocar.be · Wavre
Opel Combo Life
€ 9.299
Autoscout24 · Namur
Opel Combo Life
€ 9.999
Autoscout24 · Oud-Turnhout
Opel Combo Life 1.2 Turbo Edition
€ 10.199
Gocar.be · Brussel
Opel Combo Life
€ 10.199
Autoscout24 · Brussel

Aanbod per bron

Autoscout24 (77), Gocar.be (64), Vroom.be (12).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Opel

Opel Corsa (2.376)Opel Astra (1.570)Opel Mokka (903)Opel Grandland (651)Opel Vivaro (488)Opel Frontera (460)Opel Combo (405)Opel Insignia (347)Opel Crossland (346)Opel Zafira (337)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Opel Combo Life?

De mediaan van de 153 vraagprijzen is € 16.450. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 13.745 en € 23.990; de laagste vraagprijs is € 4.000 en de hoogste € 40.750.

Hoeveel tweedehands Opel Combo Life-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 153 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (77), Gocar.be (64), Vroom.be (12). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Opel Combo Life-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.