Home / Auto's / Opel ADAM
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Opel ADAM tweedehands — 230 aanbiedingen

Alle tweedehands Opel ADAM-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 7.320mediaan vraagprijs
€ 5.999 – € 8.938middelste 50%
€ 1.000laagste vraagprijs
230advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 230 Opel ADAM-advertenties, vandaag.

Opel Adam
€ 1.000
Autoscout24 · Huy
Opel Adam
€ 2.250
Autoscout24 · Seraing
Opel Adam
€ 2.999
Autoscout24 · Strombeek-Bever (Grimbergen)
Opel Adam
€ 3.000
Autoscout24 · Renaix
Opel Adam
€ 3.200
Autoscout24 · Bruxelles
Opel Adam
€ 3.250
Autoscout24 · Cuesmes
Opel Adam
€ 3.450
Autoscout24 · Zaventem
Opel Adam
€ 3.650
Autoscout24 · Beringen
Opel ADAM
€ 3.800
2dehands.be · Braine-Le-Comte
Opel Adam
€ 3.950
Autoscout24 · Forest
Opel Adam
€ 4.000
Autoscout24 · Verviers
Opel Adam
€ 4.000
Autoscout24 · Theux

Aanbod per bron

Autoscout24 (161), Gocar.be (50), Vroom.be (11), 2dehands.be (4), 2dehands.be (4).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Opel

Opel Corsa (2.330)Opel Astra (1.525)Opel Mokka (879)Opel Grandland (609)Opel Vivaro (470)Opel Frontera (450)Opel Combo (390)Opel Insignia (343)Opel Crossland (338)Opel Zafira (326)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Opel ADAM?

De mediaan van de 230 vraagprijzen is € 7.320. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 5.999 en € 8.938; de laagste vraagprijs is € 1.000 en de hoogste € 19.950.

Hoeveel tweedehands Opel ADAM-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 230 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (161), Gocar.be (50), Vroom.be (11), 2dehands.be (4), 2dehands.be (4). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Opel ADAM-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.