Home / Auto's / Maserati Levante
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Maserati Levante tweedehands — 42 aanbiedingen

Alle tweedehands Maserati Levante-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 42.200mediaan vraagprijs
€ 32.250 – € 49.610middelste 50%
€ 17.950laagste vraagprijs
42advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 42 Maserati Levante-advertenties, vandaag.

Maserati Levante
€ 17.950
Autoscout24 · Zaventem
Maserati Levante
€ 18.999
Autoscout24 · Aalter
Maserati Levante
€ 19.950
Autoscout24 · Perk-Steenokkerzeel
Maserati Levante
€ 23.000
Autoscout24 · Hasselt
Maserati Levante 3.0D V6 Turbo 1owner Full Service Full Option Pano Carpass Belgian Car
€ 24.990
Gocar.be · Hensies
Maserati Levante
€ 24.990
Autoscout24 · Hensies
Maserati Levante
€ 25.500
Autoscout24 · Berchem-Sainte-Agathe
Maserati Levante
€ 27.500
Autoscout24 · oostende
Maserati Levante
€ 31.950
Autoscout24 · Fleurus
Maserati Levante
€ 31.990
Autoscout24 · Erpent
Maserati Levante 3.0 V6 Turbo Leder Pano Verw st FULL !
€ 32.250
Gocar.be · Overpelt
Maserati Levante
€ 32.250
Autoscout24 · Lommel

Aanbod per bron

Autoscout24 (34), Gocar.be (6), Vroom.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Maserati

Maserati Ghibli (74)Maserati Quattroporte (30)Maserati Grecale (19)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Maserati Levante?

De mediaan van de 42 vraagprijzen is € 42.200. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 32.250 en € 49.610; de laagste vraagprijs is € 17.950 en de hoogste € 89.990.

Hoeveel tweedehands Maserati Levante-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 42 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (34), Gocar.be (6), Vroom.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Maserati Levante-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.