Home / Auto's / Maserati Grecale
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Maserati Grecale tweedehands — 21 aanbiedingen

Alle tweedehands Maserati Grecale-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 62.995mediaan vraagprijs
€ 60.990 – € 77.000middelste 50%
€ 39.000laagste vraagprijs
21advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 21 Maserati Grecale-advertenties, vandaag.

Maserati Grecale
€ 39.000
Autoscout24 · Brugge
Maserati Grecale
€ 39.900
Autoscout24 · Gent
Maserati Grecale
€ 52.990
Autoscout24 · Mons
Maserati Grecale
€ 59.900
Autoscout24 · Wommelgem
Maserati Grecale
€ 59.999
Autoscout24 · Arlon
Maserati Grecale
€ 60.990
Autoscout24 · Arlon
Maserati Grecale
€ 62.995
Gocar.be · Izegem
Maserati Grecale 3.0 V6 Turbo Trofeo - 21" - Carbon - HUD - 360° - Ventilatie - Zetelverw. - Driver Assist Plus
€ 62.995
Gocar.be · Puurs
Maserati Grecale
€ 62.995
Gocar.be · Izegem
Maserati Grecale
€ 62.995
Autoscout24 · Puurs
Maserati Grecale
€ 62.995
Autoscout24 · Puurs
Maserati Grecale
€ 64.900
Autoscout24 · Wommelgem

Aanbod per bron

Autoscout24 (17), Gocar.be (4).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Maserati

Maserati Ghibli (75)Maserati Levante (44)Maserati Quattroporte (31)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Maserati Grecale?

De mediaan van de 21 vraagprijzen is € 62.995. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 60.990 en € 77.000; de laagste vraagprijs is € 39.000 en de hoogste € 112.499.

Hoeveel tweedehands Maserati Grecale-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 21 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (17), Gocar.be (4). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Maserati Grecale-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.