Home / Auto's / Lexus NX 350H
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Lexus NX 350H tweedehands — 17 aanbiedingen

Alle tweedehands Lexus NX 350H-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 42.950mediaan vraagprijs
€ 42.950 – € 48.990middelste 50%
€ 36.990laagste vraagprijs
17advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 17 Lexus NX 350H-advertenties, vandaag.

Lexus NX 350h
€ 36.990
Autoscout24 · Woluwe-Saint-Lambert
Lexus NX 350h
€ 41.450
Autoscout24 · Anderlecht
Lexus NX 350h
€ 41.900
Autoscout24 · Anderlecht
Lexus NX 350H Business Line 20
€ 42.950
Gocar.be · Kortrijk
Lexus NX 350H
€ 42.950
Gocar.be · Izegem
Lexus NX 350H Executive Line 360°camera gps sens V A
€ 42.950
Gocar.be · Ieper
Lexus NX 350H
€ 42.950
Gocar.be · Izegem
Lexus NX 350h
€ 42.950
Autoscout24 · Kortrijk
Lexus NX 350h
€ 42.950
Autoscout24 · Ieper
Lexus NX 350h
€ 42.990
Vroom.be · Wijnegem
Lexus NX 350h
€ 44.990
Autoscout24 · Hasselt
Lexus NX 350h
€ 44.990
Autoscout24 · Arlon

Aanbod per bron

Autoscout24 (10), Gocar.be (5), Vroom.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Lexus

Lexus LBX (125)Lexus NX (92)Lexus UX 250h (80)Lexus RZ (62)Lexus RX (46)Lexus IS (27)Lexus CT 200h (19)Lexus RC (16)Lexus GS (11)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Lexus NX 350H?

De mediaan van de 17 vraagprijzen is € 42.950. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 42.950 en € 48.990; de laagste vraagprijs is € 36.990 en de hoogste € 59.895.

Hoeveel tweedehands Lexus NX 350H-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 17 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (10), Gocar.be (5), Vroom.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Lexus NX 350H-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.