Home / Auto's / Lexus IS
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

Lexus IS tweedehands — 30 aanbiedingen

Alle tweedehands Lexus IS-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 19.000mediaan vraagprijs
€ 6.750 – € 22.742middelste 50%
€ 1.750laagste vraagprijs
30advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 30 Lexus IS-advertenties, vandaag.

Lexus IS 220d
€ 1.750
Autoscout24 · Verviers
Lexus IS 250
€ 2.500
Autoscout24 · Bruxelles
Lexus IS 2006
€ 2.750
2dehands.be · Dilsen
Lexus IS 220d
€ 3.000
Autoscout24 · Gingelom
Lexus IS 250
€ 3.200
Autoscout24 · Perwez
Lexus IS 200
€ 5.700
Autoscout24 · Florenville
Lexus IS 200
€ 5.900
Autoscout24 · Genk
Lexus IS 250
€ 6.000
Autoscout24 · Châtelet
Lexus IS 200
€ 9.000
Autoscout24 · Charleroi
Lexus IS 300
€ 9.999
Autoscout24 · Dilbeek
Lexus IS 200
€ 12.993
Vroom.be · Mechelen
Lexus IS 300
€ 15.995
Autoscout24 · Aarschot

Aanbod per bron

Autoscout24 (23), Gocar.be (3), Vroom.be (3), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Lexus

Lexus LBX (128)Lexus NX (91)Lexus UX 250h (77)Lexus RZ (62)Lexus RX (45)Lexus CT 200h (21)Lexus RC (17)Lexus NX 350H (16)Lexus GS (11)Lexus ES (10)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Lexus IS?

De mediaan van de 30 vraagprijzen is € 19.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 6.750 en € 22.742; de laagste vraagprijs is € 1.750 en de hoogste € 32.500.

Hoeveel tweedehands Lexus IS-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 30 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (23), Gocar.be (3), Vroom.be (3), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Lexus IS-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.