Home / Auto's / Fiat Fiorino
Tweedehands · België · bijgewerkt 30 okt

Fiat Fiorino tweedehands — 77 aanbiedingen

Alle tweedehands Fiat Fiorino-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 8.990mediaan vraagprijs
€ 4.500 – € 10.890middelste 50%
€ 1.900laagste vraagprijs
77advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 77 Fiat Fiorino-advertenties, vandaag.

Fiat Fiorino
€ 1.900
Autoscout24 · Anvers
Fiat Fiorino
€ 2.000
Autoscout24 · Etterbeek
Fiat Fiorino
€ 2.300
Autoscout24 · Charleroi
Fiat Fiorino
€ 2.650
Autoscout24 · Saint-Nicolas
Fiat Fiorino
€ 2.800
Autoscout24 · Bourg-Léopold
Fiat Fiorino
€ 2.950
Autoscout24 · Rochefort
Fiat Fiorino
€ 2.950
Autoscout24 · Anvers
Fiat Fiorino
€ 2.950
Autoscout24 · Obourg
Fiat Fiorino
€ 2.990
Autoscout24 · Nivelles
Fiat Fiorino
€ 3.000
Autoscout24 · Soignies
Fiat Fiorino
€ 3.350
Autoscout24 · Verviers
Fiat Fiorino
€ 3.500
Autoscout24 · 8930 - MENEN

Aanbod per bron

Autoscout24 (57), Gocar.be (19), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Fiat

Fiat 500 (1.299)Fiat 500C (430)Fiat 500X (411)Fiat Ducato (357)Fiat Tipo (355)Fiat Doblo (292)Fiat Punto (273)Fiat 600 (267)Fiat Panda (259)Fiat Scudo (108)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Fiat Fiorino?

De mediaan van de 77 vraagprijzen is € 8.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 4.500 en € 10.890; de laagste vraagprijs is € 1.900 en de hoogste € 13.298.

Hoeveel tweedehands Fiat Fiorino-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 77 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (57), Gocar.be (19), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Fiat Fiorino-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.