Home / Auto's / Fiat Ducato
Tweedehands · België · bijgewerkt 26 okt

Fiat Ducato tweedehands — 338 aanbiedingen

Alle tweedehands Fiat Ducato-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 27.445mediaan vraagprijs
€ 15.000 – € 38.086middelste 50%
€ 1.900laagste vraagprijs
338advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 338 Fiat Ducato-advertenties, vandaag.

Fiat Ducato
€ 1.900
Autoscout24 · Kraainem
Fiat Ducato
€ 2.200
Autoscout24 · Aywaille
Fiat Ducato
€ 2.200
Autoscout24 · Bassenge
Fiat Ducato
€ 3.000
Autoscout24 · Alost
Fiat Ducato
€ 3.500
Autoscout24 · Charleroi
Fiat Ducato
€ 3.600
Autoscout24 · londerzeel
Fiat ducato 2012
€ 3.600
2dehands.be · Grimbergen
Fiat Ducato L1H1 ,6 plaatsen dubbel cabine, geen airco,eur 5 ,2.0d , 3900 eur export
€ 3.900
Gocar.be · Zandhoven
Fiat Ducato 2006
€ 3.900
2dehands.be · Diepenbeek
Fiat Ducato
€ 3.999
Autoscout24 · Arlon
Fiat Ducato
€ 4.200
Autoscout24 · Louvain-la-Neuve (Ottignies-Louvain-la-Neuve)
Fiat Ducato
€ 5.000
Autoscout24 · La Panne

Aanbod per bron

Autoscout24 (241), Gocar.be (84), Vroom.be (8), 2dehands.be (3), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Fiat

Fiat 500 (1.240)Fiat 500C (403)Fiat 500X (398)Fiat Tipo (325)Fiat 600 (275)Fiat Doblo (272)Fiat Punto (253)Fiat Panda (247)Fiat Scudo (97)Fiat 500L (95)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Fiat Ducato?

De mediaan van de 338 vraagprijzen is € 27.445. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 15.000 en € 38.086; de laagste vraagprijs is € 1.900 en de hoogste € 132.500.

Hoeveel tweedehands Fiat Ducato-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 338 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (241), Gocar.be (84), Vroom.be (8), 2dehands.be (3), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Fiat Ducato-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.