Home / Auto's / Ferrari Portofino
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

Ferrari Portofino tweedehands — 10 aanbiedingen

Alle tweedehands Ferrari Portofino-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 195.750mediaan vraagprijs
€ 190.625 – € 218.425middelste 50%
€ 174.990laagste vraagprijs
10advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 10 Ferrari Portofino-advertenties, vandaag.

Ferrari Portofino
€ 174.990
Autoscout24 · Arlon
Ferrari Portofino
€ 183.890
Autoscout24 · Arlon
Ferrari Portofino
€ 190.000
Autoscout24 · Sint-Martens-Latem
Ferrari Portofino
€ 192.500
Autoscout24 · Arlon
Ferrari Portofino
€ 192.500
Autoscout24 · Arlon
Ferrari Portofino
€ 199.000
Autoscout24 · Wavre
Ferrari Portofino
€ 199.000
Autoscout24 · Wavre
Ferrari Portofino
€ 224.900
Autoscout24 · Leopoldsburg
Ferrari Portofino M 3.9L V8! 10x Carbon / MEGA SPEC / PPF / Belgian car!
€ 224.900
Gocar.be · Leopoldsburg
Ferrari Portofino Amalfi Rosso / Full Carbon / Ferrari Approved
€ 349.900
Gocar.be · Wijnegem

Aanbod per bron

Autoscout24 (8), Gocar.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Ferrari

Ferrari California (30)Ferrari 328 (19)Ferrari 296 (18)Ferrari Roma (15)Ferrari Mondial (14)Ferrari Testarossa (14)Ferrari 348 (13)Ferrari 360 (11)Ferrari FF (11)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Ferrari Portofino?

De mediaan van de 10 vraagprijzen is € 195.750. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 190.625 en € 218.425; de laagste vraagprijs is € 174.990 en de hoogste € 349.900.

Hoeveel tweedehands Ferrari Portofino-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 10 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (8), Gocar.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Ferrari Portofino-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.