Home / Auto's / Ferrari 360
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Ferrari 360 tweedehands — 11 aanbiedingen

Alle tweedehands Ferrari 360-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 86.000mediaan vraagprijs
€ 80.250 – € 94.970middelste 50%
€ 74.995laagste vraagprijs
11advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 11 Ferrari 360-advertenties, vandaag.

Ferrari 360 Modena Spider 3.6i V8 40v F1
€ 74.995
Gocar.be · Bornem
Ferrari 360
€ 74.995
Autoscout24 · Bornem
Ferrari 360 Modena
€ 78.000
Gocar.be · Thuin
Ferrari 360
€ 82.500
Autoscout24 · HALLE
Ferrari 360 Modena Spider 3.6i V8 40v F1
€ 82.500
Gocar.be · Halle
Ferrari 360
€ 86.000
Autoscout24 · Hal
Ferrari 360
€ 89.950
Autoscout24 · Izegem
Ferrari 360
€ 89.990
Autoscout24 · Arlon
Ferrari 360
€ 99.950
Autoscout24 · Izegem
Ferrari 360
€ 154.900
Autoscout24 · Harelbeke
Ferrari 360
€ 159.000
Autoscout24 · Beringen

Aanbod per bron

Autoscout24 (8), Gocar.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Ferrari

Ferrari California (25)Ferrari 328 (20)Ferrari Roma (16)Ferrari 296 (15)Ferrari Mondial (14)Ferrari Testarossa (13)Ferrari 348 (10)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Ferrari 360?

De mediaan van de 11 vraagprijzen is € 86.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 80.250 en € 94.970; de laagste vraagprijs is € 74.995 en de hoogste € 159.000.

Hoeveel tweedehands Ferrari 360-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 11 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (8), Gocar.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Ferrari 360-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.