Home / Auto's / Dacia Spring
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

Dacia Spring tweedehands — 47 aanbiedingen

Alle tweedehands Dacia Spring-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 11.990mediaan vraagprijs
€ 10.974 – € 14.449middelste 50%
€ 9.800laagste vraagprijs
47advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 47 Dacia Spring-advertenties, vandaag.

Dacia Spring
€ 9.800
Autoscout24 · Lokeren
Dacia Spring
€ 9.850
Autoscout24 · Waregem
Dacia Spring
€ 9.900
Autoscout24 · Zottegem
Dacia Spring ELECTRIC CAMERA ACHTER SENSOREN ACHTER CARPLAY DAB GPS AIRCO
€ 9.995
Gocar.be · Roeselare
Dacia Spring 2021
€ 9.999
2dehands.be · Lokeren+Deel Overmere En Zele
Dacia Spring
€ 10.299
Autoscout24 · Grimbergen
Dacia Spring
€ 10.450
Autoscout24 · Tournai
Dacia Spring Electric 45
€ 10.490
Gocar.be · WILLEBROEK
Dacia Spring
€ 10.490
Autoscout24 · Willebroek
Dacia Spring electric drive 33 kW Essential
€ 10.799
Gocar.be · Brussel
Dacia Spring
€ 10.799
Autoscout24 · Brussel
Dacia Spring
€ 10.950
Autoscout24 · Fontaine-l'Évêque

Aanbod per bron

Autoscout24 (22), Gocar.be (17), Vroom.be (6), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Dacia

Dacia Sandero (853)Dacia Duster (738)Dacia Jogger (181)Dacia Logan (154)Dacia SANDERO STEPWAY (140)Dacia Dokker (103)Dacia Bigster (88)Dacia Lodgy (72)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Dacia Spring?

De mediaan van de 47 vraagprijzen is € 11.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 10.974 en € 14.449; de laagste vraagprijs is € 9.800 en de hoogste € 23.540.

Hoeveel tweedehands Dacia Spring-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 47 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (22), Gocar.be (17), Vroom.be (6), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Dacia Spring-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.