Home / Auto's / Dacia Logan
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Dacia Logan tweedehands — 151 aanbiedingen

Alle tweedehands Dacia Logan-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 5.490mediaan vraagprijs
€ 3.499 – € 7.000middelste 50%
€ 1.000laagste vraagprijs
151advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 151 Dacia Logan-advertenties, vandaag.

Dacia Logan
€ 1.000
Autoscout24 · Anderlecht
Dacia Logan
€ 1.200
Autoscout24 · Binche
Dacia Logan
€ 1.200
Autoscout24 · Turnhout
Dacia Logan
€ 1.500
Autoscout24 · Soignies
Dacia Logan
€ 1.650
Autoscout24 · Ixelles
Dacia Logan
€ 1.650
Autoscout24 · Liège
Dacia Logan 2011
€ 1.650
2dehands.be · Vilvoorde
Dacia Logan
€ 1.700
Autoscout24 · Saint-Gilles
Dacia Logan PRIX MARCHAND OU EXPORT
€ 1.700
Gocar.be · Herstal
Dacia Logan
€ 1.700
Autoscout24 · Herstal
Dacia Logan
€ 1.900
Autoscout24 · Frameries
Dacia Logan
€ 1.900
Autoscout24 · Zaventem

Aanbod per bron

Autoscout24 (127), Gocar.be (14), Vroom.be (4), 2dehands.be (3), 2dehands.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Dacia

Dacia Sandero (834)Dacia Duster (729)Dacia Jogger (171)Dacia SANDERO STEPWAY (138)Dacia Dokker (103)Dacia Bigster (80)Dacia Lodgy (71)Dacia Spring (45)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Dacia Logan?

De mediaan van de 151 vraagprijzen is € 5.490. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 3.499 en € 7.000; de laagste vraagprijs is € 1.000 en de hoogste € 10.990.

Hoeveel tweedehands Dacia Logan-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 151 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (127), Gocar.be (14), Vroom.be (4), 2dehands.be (3), 2dehands.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Dacia Logan-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.