Home / Auto's / Cupra Formentor
Tweedehands · België · bijgewerkt 30 okt

Cupra Formentor tweedehands — 551 aanbiedingen

Alle tweedehands Cupra Formentor-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 28.490mediaan vraagprijs
€ 24.000 – € 32.750middelste 50%
€ 14.000laagste vraagprijs
551advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 551 Cupra Formentor-advertenties, vandaag.

CUPRA Formentor
€ 14.000
Autoscout24 · Lommel
Cupra Formentor 1.5 TSI DSg geluid lager versnellingsbak/export
€ 14.000
Gocar.be · Lommel
CUPRA Formentor
€ 18.500
Autoscout24 · Sint-Pieters-Leeuw
Cupra Formentor 1.5 TSI / NAV / CARPLAY / CAMERA / 19' / LED / ACC / KEYLESS / GARANTIE
€ 18.990
Gocar.be · Grez-Doiceau
CUPRA Formentor
€ 18.990
Autoscout24 · Grez-Doiceau
CUPRA Formentor
€ 19.000
Autoscout24 · Dilbeek
CUPRA Formentor
€ 19.290
Autoscout24 · St.-Gillis-Waas
CUPRA Formentor
€ 19.500
Autoscout24 · Mouscron
CUPRA Formentor
€ 19.990
Autoscout24 · Deurle
Cupra Formentor 1.5 TSI - Pano - Camera - Adaptive - Ambiant - Keyless - LED - ...
€ 19.990
Gocar.be · Sint-Martens-Latem
CUPRA Formentor
€ 19.999
Autoscout24 · Châtelet
CUPRA Formentor
€ 20.000
Autoscout24 · Anvers

Aanbod per bron

Autoscout24 (273), Gocar.be (221), Vroom.be (57).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Cupra

Cupra Leon (274)Cupra Born (124)Cupra Terramar (111)Cupra Tavascan (84)Cupra Ateca (48)Cupra Raval (27)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Cupra Formentor?

De mediaan van de 551 vraagprijzen is € 28.490. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 24.000 en € 32.750; de laagste vraagprijs is € 14.000 en de hoogste € 64.795.

Hoeveel tweedehands Cupra Formentor-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 551 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (273), Gocar.be (221), Vroom.be (57). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Cupra Formentor-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.