Home / Auto's / Cupra Born
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

Cupra Born tweedehands — 122 aanbiedingen

Alle tweedehands Cupra Born-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 30.990mediaan vraagprijs
€ 29.900 – € 34.990middelste 50%
€ 18.990laagste vraagprijs
122advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 122 Cupra Born-advertenties, vandaag.

CUPRA Born
€ 18.990
Autoscout24 · Ramegnies-Chin (Tournai)
Cupra Born 204 CV 56kwH Carplay Camera Clim Sièges chauffants
€ 20.490
Gocar.be · NEUFCHATEAU
Cupra Born 62 kWh Impulse LED GPS PDC CAM Keyless Verw. Sportzetels ACC
€ 22.890
Gocar.be · Aartselaar
CUPRA Born
€ 22.890
Autoscout24 · Aartselaar
CUPRA Born
€ 22.990
Autoscout24 · Arlon
CUPRA Born
€ 23.099
Autoscout24 · Brussel
Cupra Born electric drive 150 kW
€ 23.099
Gocar.be · Brussel
CUPRA Born
€ 23.500
Autoscout24 · Arlon
CUPRA Born
€ 23.599
Vroom.be · Thuislevering
Cupra Born Business 62 kWh NAVI CARPLAY CAMERA LED
€ 23.845
Gocar.be · Lokeren
CUPRA Born
€ 23.990
Autoscout24 · Arlon
CUPRA Born
€ 24.990
Autoscout24 · Auderghem - Bruxelles

Aanbod per bron

Gocar.be (50), Autoscout24 (46), Vroom.be (26).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Cupra

Cupra Formentor (555)Cupra Leon (274)Cupra Terramar (106)Cupra Tavascan (84)Cupra Ateca (48)Cupra Raval (26)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Cupra Born?

De mediaan van de 122 vraagprijzen is € 30.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 29.900 en € 34.990; de laagste vraagprijs is € 18.990 en de hoogste € 53.360.

Hoeveel tweedehands Cupra Born-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 122 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Gocar.be (50), Autoscout24 (46), Vroom.be (26). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Cupra Born-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.