Home / Auto's / BMW Z3
Tweedehands · België · bijgewerkt 25 okt

BMW Z3 tweedehands — 119 aanbiedingen

Alle tweedehands BMW Z3-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 13.500mediaan vraagprijs
€ 10.925 – € 19.720middelste 50%
€ 4.200laagste vraagprijs
119advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 119 BMW Z3-advertenties, vandaag.

BMW Z3
€ 4.200
Autoscout24 · Zwevegem
BMW Z3
€ 5.000
Autoscout24 · Alleur Ans
BMW Z3
€ 6.990
Autoscout24 · Alleur Ans
BMW Z3
€ 6.999
Autoscout24 · Schoten
BMW Z3
€ 7.590
Autoscout24 · Bauffe
BMW Z3
€ 7.950
Autoscout24 · Beauraing
BMW Z3
€ 8.200
Autoscout24 · Châtelet
BMW Z3
€ 8.500
Autoscout24 · Pelt
BMW Z3
€ 8.500
Autoscout24 · Ichtegem
BMW Z3
€ 8.900
Autoscout24 · Tournai
BMW Z3
€ 8.950
Autoscout24 · amay
BMW Z3 1.9i Roadster / SPORTZETELS / ZETELVERWARMING
€ 8.999
Gocar.be · Nijlen

Aanbod per bron

Autoscout24 (90), Gocar.be (28), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van BMW

BMW X1 (2.341)BMW X3 (1.236)BMW X5 (1.044)BMW 1 Reeks (877)BMW 3 Reeks (710)BMW X2 (691)BMW 530 (535)BMW i4 (463)BMW X4 (347)BMW 2 Reeks (344)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands BMW Z3?

De mediaan van de 119 vraagprijzen is € 13.500. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 10.925 en € 19.720; de laagste vraagprijs is € 4.200 en de hoogste € 66.000.

Hoeveel tweedehands BMW Z3-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 119 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (90), Gocar.be (28), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle BMW Z3-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.