Home / Auto's / BMW X5
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

BMW X5 tweedehands — 983 aanbiedingen

Alle tweedehands BMW X5-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 46.900mediaan vraagprijs
€ 28.825 – € 62.974middelste 50%
€ 1.250laagste vraagprijs
983advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 983 BMW X5-advertenties, vandaag.

BMW X5
€ 1.250
2dehands.be · Antwerpen
BMW X5 2003
€ 3.800
2dehands.be · Sint-Stevens-Woluwe
BMW X5
€ 4.200
Autoscout24 · Anderlecht
BMW X5
€ 4.450
Autoscout24 · Nassogne
BMW X5
€ 4.500
Autoscout24 · Hasselt
BMW X5
€ 4.999
Autoscout24 · Woluwe Saint Lambert
BMW X5
€ 5.800
Autoscout24 · Nivelles
BMW X5 2011
€ 6.000
2dehands.be · Herselt
BMW X5
€ 6.480
Autoscout24 · Molenbeek-Saint-Jean
BMW X5 3.0 diesel – 174 kW. Lihtefraht auto
€ 6.500
2dehands.be · Sinaai
BMW X5
€ 7.000
Autoscout24 · Hechtel-Eksel
BMW X5
€ 7.000
Autoscout24 · Fresnes sur Escaut

Aanbod per bron

Autoscout24 (752), Gocar.be (167), Vroom.be (43), 2dehands.be (15), 2dehands.be (6).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van BMW

BMW X1 (2.191)BMW X3 (1.134)BMW 1 Reeks (837)BMW X2 (662)BMW 3 Reeks (653)BMW 530 (512)BMW i4 (436)BMW i5 (321)BMW 2 Reeks (319)BMW X4 (313)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands BMW X5?

De mediaan van de 983 vraagprijzen is € 46.900. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 28.825 en € 62.974; de laagste vraagprijs is € 1.250 en de hoogste € 113.950.

Hoeveel tweedehands BMW X5-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 983 advertenties met een vraagprijs, van 5 bronnen: Autoscout24 (752), Gocar.be (167), Vroom.be (43), 2dehands.be (15), 2dehands.be (6). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle BMW X5-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.