Home / Auto's / BMW XM
Tweedehands · België · bijgewerkt 24 okt

BMW XM tweedehands — 53 aanbiedingen

Alle tweedehands BMW XM-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 102.499mediaan vraagprijs
€ 97.000 – € 117.500middelste 50%
€ 87.000laagste vraagprijs
53advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 53 BMW XM-advertenties, vandaag.

BMW XM
€ 87.000
Autoscout24 · Malmedy
BMW XM
€ 88.950
Autoscout24 · Schilde
BMW XM
€ 89.890
Autoscout24 · Seraing
BMW XM
€ 94.476
Autoscout24 · Kalmthout
BMW XM
€ 94.476
Vroom.be · Kalmthout
BMW XM
€ 94.476
Gocar.be · Izegem
BMW XM PHEV 4.4AS 1Owner BTW Full BMW Service Garantie
€ 94.499
Gocar.be · Houthalen-Helchteren
BMW XM
€ 94.499
Autoscout24 · Houthalen-Helchteren
BMW XM
€ 95.653
Vroom.be · Wijnegem
BMW XM
€ 95.653
Gocar.be · Izegem
BMW XM
€ 95.653
Gocar.be · Izegem
BMW XM
€ 95.653
Autoscout24 · Wijnegem

Aanbod per bron

Autoscout24 (34), Gocar.be (13), Vroom.be (5), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van BMW

BMW X1 (2.298)BMW X3 (1.236)BMW X5 (1.045)BMW 1 Reeks (843)BMW X2 (687)BMW 3 Reeks (670)BMW 530 (543)BMW i4 (487)BMW X4 (355)BMW i5 (337)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands BMW XM?

De mediaan van de 53 vraagprijzen is € 102.499. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 97.000 en € 117.500; de laagste vraagprijs is € 87.000 en de hoogste € 177.185.

Hoeveel tweedehands BMW XM-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 53 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (34), Gocar.be (13), Vroom.be (5), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle BMW XM-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.