Home / Auto's / BMW X5 M
Tweedehands · België · bijgewerkt 30 okt

BMW X5 M tweedehands — 60 aanbiedingen

Alle tweedehands BMW X5 M-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 41.000mediaan vraagprijs
€ 28.484 – € 64.900middelste 50%
€ 7.800laagste vraagprijs
60advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 60 BMW X5 M-advertenties, vandaag.

BMW X5 M
€ 7.800
Autoscout24 · Verviers
BMW X5 M
€ 13.700
Autoscout24 · Willebroek
BMW X5 M
€ 14.499
Autoscout24 · Ganshoren
BMW X5 M
€ 17.490
Autoscout24 · Tarcienne
BMW X5 M
€ 19.950
Autoscout24 · Stekene
BMW X5 M
€ 20.000
Autoscout24 · Deinze
BMW X5 M
€ 22.000
Autoscout24 · Tienen
BMW X5 M
€ 22.999
Autoscout24 · houthulst
BMW X5 M
€ 23.000
Autoscout24 · LA BRUYERE
BMW X5 M
€ 24.750
Autoscout24 · Zonhoven
BMW X5 M
€ 24.900
Autoscout24 · Diepenbeek
BMW X5 M
€ 25.000
Autoscout24 · Brussels

Aanbod per bron

Autoscout24 (50), Gocar.be (9), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van BMW

BMW X1 (2.432)BMW X3 (1.269)BMW X5 (1.091)BMW 1 Reeks (943)BMW 3 Reeks (769)BMW X2 (714)BMW 530 (553)BMW i4 (493)BMW 2 Reeks (366)BMW X4 (365)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands BMW X5 M?

De mediaan van de 60 vraagprijzen is € 41.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 28.484 en € 64.900; de laagste vraagprijs is € 7.800 en de hoogste € 109.950.

Hoeveel tweedehands BMW X5 M-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 60 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (50), Gocar.be (9), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle BMW X5 M-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.