Home / Auto's / BMW M6
Tweedehands · België · bijgewerkt 30 okt

BMW M6 tweedehands — 18 aanbiedingen

Alle tweedehands BMW M6-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 45.499mediaan vraagprijs
€ 36.990 – € 52.230middelste 50%
€ 21.990laagste vraagprijs
18advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 18 BMW M6-advertenties, vandaag.

BMW M6
€ 21.990
Autoscout24 · Mons
BMW M6 Coupé 192.000km 2005
€ 23.200
Gocar.be · Zolder
BMW M6
€ 23.200
Autoscout24 · Zolder
BMW M6
€ 23.200
Autoscout24 · Zolder
BMW M6 Competition - 4.4 Benzine V8 575PK - Frozen White
€ 36.990
Gocar.be · Erpe - Mere
BMW M6
€ 36.990
Autoscout24 · Herzele
BMW M6
€ 36.990
Autoscout24 · Liège
BMW M6
€ 42.990
Autoscout24 · Laarne
BMW M6 Coupé 63.000km 2017 Garantie Facelift
€ 45.499
Gocar.be · Zolder
BMW M6
€ 45.499
Autoscout24 · Zolder
BMW M6
€ 45.499
Autoscout24 · Zolder
BMW M6
€ 48.900
Autoscout24 · Châtelet

Aanbod per bron

Autoscout24 (12), Gocar.be (6).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van BMW

BMW X1 (2.432)BMW X3 (1.269)BMW X5 (1.091)BMW 1 Reeks (943)BMW 3 Reeks (769)BMW X2 (714)BMW 530 (553)BMW i4 (493)BMW 2 Reeks (366)BMW X4 (365)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands BMW M6?

De mediaan van de 18 vraagprijzen is € 45.499. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 36.990 en € 52.230; de laagste vraagprijs is € 21.990 en de hoogste € 59.995.

Hoeveel tweedehands BMW M6-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 18 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (12), Gocar.be (6). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle BMW M6-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.