Home / Auto's / BMW M2
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

BMW M2 tweedehands — 166 aanbiedingen

Alle tweedehands BMW M2-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 56.970mediaan vraagprijs
€ 44.600 – € 66.990middelste 50%
€ 30.000laagste vraagprijs
166advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 166 BMW M2-advertenties, vandaag.

BMW M2
€ 30.000
Autoscout24 · Schaerbeek
BMW M2
€ 30.000
Autoscout24 · Dixmude
BMW M2
€ 32.900
Autoscout24 · Poperinge
BMW M2
€ 32.900
Vroom.be · Poperinge
BMW M2
€ 33.999
Autoscout24 · Ternat
BMW M2
€ 35.000
Autoscout24 · Pepinster
BMW M2
€ 35.500
Autoscout24 · Ottignies-Louvain-la-Neuve
BMW M2
€ 35.699
Autoscout24 · Waterloo
BMW M2
€ 36.000
Autoscout24 · Wemmel
BMW M2 3000CC 370CV ANNEE 2016 BOÎTE MANUELLE GARANTIE
€ 37.000
Gocar.be · Lontzen
BMW M2
€ 38.000
Autoscout24 · Kapelle-op-den-Bos
BMW M2
€ 38.900
Autoscout24 · Huy-Tihange

Aanbod per bron

Autoscout24 (127), Gocar.be (33), Vroom.be (6).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van BMW

BMW X1 (2.366)BMW X3 (1.241)BMW X5 (1.063)BMW 1 Reeks (918)BMW 3 Reeks (744)BMW X2 (700)BMW 530 (539)BMW i4 (459)BMW X4 (352)BMW 2 Reeks (350)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands BMW M2?

De mediaan van de 166 vraagprijzen is € 56.970. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 44.600 en € 66.990; de laagste vraagprijs is € 30.000 en de hoogste € 103.408.

Hoeveel tweedehands BMW M2-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 166 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (127), Gocar.be (33), Vroom.be (6). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle BMW M2-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.