Home / Auto's / BMW IX2
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

BMW IX2 tweedehands — 126 aanbiedingen

Alle tweedehands BMW IX2-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 42.950mediaan vraagprijs
€ 41.462 – € 46.798middelste 50%
€ 27.500laagste vraagprijs
126advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 126 BMW IX2-advertenties, vandaag.

BMW iX2
€ 27.500
Autoscout24 · La Louvière
BMW iX2 66.5 kWh eDrive20
€ 34.980
Gocar.be · Hotton
BMW iX2
€ 35.990
Autoscout24 · Meise
BMW iX2
€ 36.895
Vroom.be · Turnhout
BMW iX2
€ 36.895
Vroom.be · Turnhout
BMW IX2 eDrive20
€ 36.990
Gocar.be · Pelt
BMW iX2
€ 36.990
Vroom.be · Neerpelt
BMW iX2
€ 36.990
Autoscout24 · Neerpelt
BMW IX2
€ 37.490
Gocar.be · Izegem
BMW iX2
€ 37.490
Autoscout24 · Ieper
BMW iX2
€ 37.500
Autoscout24 · Mons
BMW iX2
€ 37.885
Autoscout24 · Turnhout

Aanbod per bron

Autoscout24 (73), Gocar.be (39), Vroom.be (13), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van BMW

BMW X1 (2.191)BMW X3 (1.134)BMW X5 (983)BMW 1 Reeks (837)BMW X2 (662)BMW 3 Reeks (653)BMW 530 (512)BMW i4 (436)BMW i5 (321)BMW 2 Reeks (319)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands BMW IX2?

De mediaan van de 126 vraagprijzen is € 42.950. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 41.462 en € 46.798; de laagste vraagprijs is € 27.500 en de hoogste € 53.990.

Hoeveel tweedehands BMW IX2-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 126 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (73), Gocar.be (39), Vroom.be (13), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle BMW IX2-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.