Home / Auto's / BMW iX
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

BMW iX tweedehands — 278 aanbiedingen

Alle tweedehands BMW iX-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 69.500mediaan vraagprijs
€ 60.597 – € 77.642middelste 50%
€ 32.000laagste vraagprijs
278advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 278 BMW iX-advertenties, vandaag.

BMW iX
€ 32.000
Autoscout24 · Uccle
BMW iX
€ 35.500
Autoscout24 · Dadizele
BMW iX 40 Xdrive 326pk Signature Edition Pano/Leder/Led 2022 PROMO!
€ 35.999
Gocar.be · Heusden-Zolder
BMW iX 1 xDrive30 270PK CAMERA NAVI CARPLAY OPEN DAK
€ 36.900
Gocar.be · Oostende
BMW iX XDRIVE 40 76.6 kWh XDRIVE 40 76.6 kWh + A/T + GPS + LEDER + CAMERA + PDC + CRUISE + ALU
€ 37.490
Gocar.be · Antwerpen
BMW iX
€ 37.499
Autoscout24 · Jette
BMW iX
€ 37.500
Autoscout24 · Maasmechelen
BMW iX
€ 38.890
Autoscout24 · Seraing
BMW iX
€ 38.899
Vroom.be · Halen
BMW iX
€ 38.900
Autoscout24 · Tielt
BMW iX
€ 38.900
Autoscout24 · Zelk-Halen
BMW iX
€ 38.990
Autoscout24 · Mons

Aanbod per bron

Autoscout24 (182), Gocar.be (72), Vroom.be (24).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van BMW

BMW X1 (2.366)BMW X3 (1.241)BMW X5 (1.063)BMW 1 Reeks (918)BMW 3 Reeks (744)BMW X2 (700)BMW 530 (539)BMW i4 (459)BMW X4 (352)BMW 2 Reeks (350)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands BMW iX?

De mediaan van de 278 vraagprijzen is € 69.500. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 60.597 en € 77.642; de laagste vraagprijs is € 32.000 en de hoogste € 98.995.

Hoeveel tweedehands BMW iX-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 278 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (182), Gocar.be (72), Vroom.be (24). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle BMW iX-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.