Home / Auto's / BMW i7
Tweedehands · België · bijgewerkt 29 okt

BMW i7 tweedehands — 55 aanbiedingen

Alle tweedehands BMW i7-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 94.900mediaan vraagprijs
€ 83.994 – € 103.500middelste 50%
€ 12.499laagste vraagprijs
55advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 55 BMW i7-advertenties, vandaag.

BMW i7 216 i 7 ZIT 136.000km 2020 Garantie Gran Tourer Facelift
€ 12.499
Gocar.be · Zolder
BMW i7 216 i 7 ZIT 136.000km 2020 Garantie Gran Tourer Facelift
€ 12.499
Gocar.be · Zolder
BMW i7
€ 69.950
Autoscout24 · Puurs-Sint-Amands
BMW i7
€ 79.900
Autoscout24 · Roeselare
BMW i7
€ 79.900
Autoscout24 · Brugge
BMW i7
€ 79.900
Autoscout24 · Tournai
BMW i7
€ 79.950
Autoscout24 · Dendermonde-Appels
BMW i7
€ 79.995
Autoscout24 · Lochristi
BMW i7
€ 79.995
Autoscout24 · Puurs
BMW i7 xDrive60 - 101.7 kWh - M Sport - Executive Lounge - Theatre Screen - Bowers & Wilkins - Sky Lounge - Crystal Lights
€ 79.995
Gocar.be · Puurs
BMW i7
€ 79.995
Gocar.be · Izegem
BMW i7
€ 82.650
Autoscout24 · Lommel

Aanbod per bron

Autoscout24 (36), Gocar.be (16), Vroom.be (3).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van BMW

BMW X1 (2.400)BMW X3 (1.249)BMW X5 (1.075)BMW 1 Reeks (955)BMW 3 Reeks (770)BMW X2 (705)BMW 530 (549)BMW i4 (462)BMW 2 Reeks (363)BMW X4 (358)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands BMW i7?

De mediaan van de 55 vraagprijzen is € 94.900. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 83.994 en € 103.500; de laagste vraagprijs is € 12.499 en de hoogste € 139.900.

Hoeveel tweedehands BMW i7-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 55 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (36), Gocar.be (16), Vroom.be (3). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle BMW i7-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.