Home / Auto's / BMW 8 Reeks
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

BMW 8 Reeks tweedehands — 13 aanbiedingen

Alle tweedehands BMW 8 Reeks-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 54.900mediaan vraagprijs
€ 49.950 – € 59.990middelste 50%
€ 19.990laagste vraagprijs
13advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 13 BMW 8 Reeks-advertenties, vandaag.

BMW 8 Reeks 850
€ 19.990
Gocar.be · Lontzen
BMW 8 Reeks 840 Gran Coupé 840iAS M-PACK Opendak Head-up Garantie
€ 46.999
Gocar.be · Houthalen-Helchteren
BMW 8 Reeks 840 Gran Coupé dXAS PANORAMA / HEAD-UP / 360° C
€ 47.800
Gocar.be · Nijlen
BMW 8 Reeks 840 iAS GRAN COUPE+PACK M+INDIVIDUAL+PANO+HUD+GARANTIE
€ 49.950
Gocar.be · Drogenbos
BMW 8 Reeks 840 iXAS Gran Coupe Dravitgrau Msport/ Panodak/ Laser
€ 51.500
Gocar.be · Kruishoutem
BMW 8 Reeks 840 iXAS Gran Coupe Dravitgrau Msport/ Panodak/ Laser
€ 51.500
Gocar.be · Kruishoutem
BMW 8 Reeks 840 i gran coupe xDrive M-PACK! Acc, H&K, Pano, Laser!
€ 54.900
Gocar.be · Leopoldsburg
BMW 8 Reeks 840 d gran coupe xDrive M-PACK! Carbon, Acc, H&K, Pano, Laser!
€ 54.900
Gocar.be · Leopoldsburg
BMW 8 Reeks M850i LASER LIGHTS H & K GESTURE CONTROL ZETELVERWARMING & KOELING M PERFORMANCE
€ 59.900
Gocar.be · Antwerpen
BMW 8 Reeks M850i Xdrive
€ 59.990
Gocar.be · Pittem
BMW 8 Reeks M8 Competition Gran Coupé Bowers & Wilkins HUD Laser Carbon 360° ACC
€ 65.900
Gocar.be · Wielsbeke
BMW 8 Reeks 840
€ 68.499
Gocar.be · Izegem

Aanbod per bron

Gocar.be (13).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van BMW

BMW X1 (2.191)BMW X3 (1.134)BMW X5 (983)BMW 1 Reeks (837)BMW X2 (662)BMW 3 Reeks (653)BMW 530 (512)BMW i4 (436)BMW i5 (321)BMW 2 Reeks (319)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands BMW 8 Reeks?

De mediaan van de 13 vraagprijzen is € 54.900. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 49.950 en € 59.990; de laagste vraagprijs is € 19.990 en de hoogste € 79.950.

Hoeveel tweedehands BMW 8 Reeks-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 13 advertenties met een vraagprijs, van 1 bronnen: Gocar.be (13). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle BMW 8 Reeks-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.