Home / Auto's / Triumph TR6
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

Triumph TR6 tweedehands — 23 aanbiedingen

Alle tweedehands Triumph TR6-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 24.000mediaan vraagprijs
€ 19.825 – € 27.500middelste 50%
€ 8.000laagste vraagprijs
23advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 23 Triumph TR6-advertenties, vandaag.

Triumph TR6
€ 8.000
Autoscout24 · Frameries
Triumph TR6 1969
€ 14.900
2dehands.be · Bonheiden
Triumph TR6 1973
€ 15.550
2dehands.be · Antwerpen
Triumph TR6
€ 16.000
Autoscout24 · Erpe-Mere
Triumph TR6
€ 19.500
Autoscout24 · Sambreville
Triumph TR6 1973
€ 19.750
2dehands.be · Lommel
Triumph TR6
€ 19.900
Autoscout24 · Estinnes
Triumph TR6
€ 19.990
Autoscout24 · Namur
Triumph TR6
€ 22.500
Autoscout24 · Wingene
Triumph TR6
€ 23.000
Autoscout24 · Frasnes-lez-Anvaing
Triumph TR6
€ 24.000
Autoscout24 · Bruges
Triumph TR6
€ 24.000
Autoscout24 · Bruges

Aanbod per bron

Autoscout24 (19), 2dehands.be (3), Gocar.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Triumph

Triumph Spitfire (28)Triumph TR3 (13)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Triumph TR6?

De mediaan van de 23 vraagprijzen is € 24.000. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 19.825 en € 27.500; de laagste vraagprijs is € 8.000 en de hoogste € 38.500.

Hoeveel tweedehands Triumph TR6-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 23 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (19), 2dehands.be (3), Gocar.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Triumph TR6-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.