Home / Auto's / Toyota Corolla Cross
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Toyota Corolla Cross tweedehands — 138 aanbiedingen

Alle tweedehands Toyota Corolla Cross-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 31.922mediaan vraagprijs
€ 29.900 – € 35.225middelste 50%
€ 16.990laagste vraagprijs
138advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 138 Toyota Corolla Cross-advertenties, vandaag.

Toyota Corolla Cross
€ 16.990
Autoscout24 · Haccourt
Toyota Corolla Cross
€ 17.000
Autoscout24 · Bruxelles
Toyota Corolla Cross Hybrid 2.0 2WD Premium e-CVT (145 kW)
€ 18.000
Gocar.be · Anderlecht
Toyota Corolla Cross
€ 19.000
Autoscout24 · Zaventem
Toyota Corolla Cross
€ 25.500
Autoscout24 · Molenbeek-Saint-Jean
Toyota Corolla Cross 2.0 Hybrid / Style / e-CVT
€ 25.990
Gocar.be · Libramont
Toyota Corolla Cross
€ 26.750
Autoscout24 · Maldegem
Toyota Corolla Cross Dynamic
€ 26.950
Gocar.be · Vilvoorde
Toyota Corolla Cross
€ 26.950
Autoscout24 · Vilvoorde
Toyota Corolla Cross
€ 26.990
Autoscout24 · Melen (Henri-Chapelle-Verviers-Eupen)
Toyota Corolla Cross
€ 27.399
Autoscout24 · Vilvoorde
Toyota Corolla Cross
€ 27.490
Autoscout24 · Antwerpen

Aanbod per bron

Autoscout24 (87), Gocar.be (43), Vroom.be (7), 2dehands.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Toyota

Toyota Yaris (1.015)Toyota Corolla (623)Toyota C-HR (622)Toyota Aygo (525)Toyota Yaris Cross (441)Toyota RAV4 (379)Toyota Proace (285)Toyota Aygo X (248)Toyota Auris (208)Toyota Hilux (197)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Toyota Corolla Cross?

De mediaan van de 138 vraagprijzen is € 31.922. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 29.900 en € 35.225; de laagste vraagprijs is € 16.990 en de hoogste € 47.350.

Hoeveel tweedehands Toyota Corolla Cross-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 138 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (87), Gocar.be (43), Vroom.be (7), 2dehands.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Toyota Corolla Cross-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.