Home / Auto's / Toyota Celica
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Toyota Celica tweedehands — 19 aanbiedingen

Alle tweedehands Toyota Celica-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 11.500mediaan vraagprijs
€ 7.000 – € 23.250middelste 50%
€ 1.500laagste vraagprijs
19advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 19 Toyota Celica-advertenties, vandaag.

Toyota Celica
€ 1.500
Autoscout24 · Ath
Toyota Celica
€ 2.000
Autoscout24 · Philippeville
Toyota Celica
€ 4.000
Autoscout24 · Roulers
Toyota Celica
€ 4.600
Autoscout24 · Saint-Vith
Toyota Celica
€ 7.000
Autoscout24 · Koksijde
Toyota Celica
€ 7.000
Autoscout24 · Lontzen
Toyota Celica
€ 8.000
Autoscout24 · Courtrai
Toyota Celica
€ 10.950
Autoscout24 · Aalter
Toyota Celica '94 CH09409
€ 10.950
Gocar.be · Aalter
Toyota Celica 1975
€ 11.500
2dehands.be · Halen
Toyota Celica
€ 19.990
Autoscout24 · Nieuport
Toyota Celica VOLLEDIGE RESTAURATIE
€ 21.499
Gocar.be · Wolvertem

Aanbod per bron

Autoscout24 (14), Gocar.be (3), 2dehands.be (2).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Toyota

Toyota Yaris (980)Toyota Corolla (580)Toyota C-HR (563)Toyota Aygo (527)Toyota Yaris Cross (411)Toyota RAV4 (360)Toyota Proace (269)Toyota Aygo X (244)Toyota Auris (217)Toyota Hilux (183)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Toyota Celica?

De mediaan van de 19 vraagprijzen is € 11.500. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 7.000 en € 23.250; de laagste vraagprijs is € 1.500 en de hoogste € 49.500.

Hoeveel tweedehands Toyota Celica-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 19 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (14), Gocar.be (3), 2dehands.be (2). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Toyota Celica-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.