Home / Auto's / Toyota bZ4X
Tweedehands · België · bijgewerkt 26 okt

Toyota bZ4X tweedehands — 80 aanbiedingen

Alle tweedehands Toyota bZ4X-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 42.390mediaan vraagprijs
€ 39.800 – € 45.849middelste 50%
€ 27.500laagste vraagprijs
80advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 80 Toyota bZ4X-advertenties, vandaag.

Toyota bZ4X
€ 27.500
Autoscout24 · Heist-op-den-Berg
Toyota bZ4X
€ 29.890
Autoscout24 · Haaltert
Toyota bZ4X
€ 29.950
Autoscout24 · Courtrai
Toyota bZ4X 71.4 kWh 2WD Dynamic Achteruitrijcamera Navigatie Parkeer Pack
€ 30.990
Gocar.be · Turnhout
Toyota bZ4X
€ 31.990
Autoscout24 · Waudrez
Toyota bZ4X
€ 33.500
Autoscout24 · Anvers
Toyota bZ4X 71.4 kWh 2WD Premium - DEMO
€ 33.900
Gocar.be · Aartselaar
Toyota bZ4X
€ 33.900
Autoscout24 · Antwerpen
Toyota bZ4X
€ 36.000
Autoscout24 · Schaerbeek
Toyota bZ4X
€ 36.990
Vroom.be · Woluwe-Saint-Lambert
Toyota bZ4X
€ 36.990
Vroom.be · Woluwe-Saint-Lambert
Toyota bZ4X
€ 36.990
Autoscout24 · Woluwe-Saint-Lambert

Aanbod per bron

Autoscout24 (47), Gocar.be (29), Vroom.be (4).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Toyota

Toyota Yaris (1.010)Toyota C-HR (634)Toyota Corolla (617)Toyota Aygo (515)Toyota Yaris Cross (433)Toyota RAV4 (375)Toyota Proace (291)Toyota Aygo X (254)Toyota Auris (209)Toyota Hilux (202)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Toyota bZ4X?

De mediaan van de 80 vraagprijzen is € 42.390. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 39.800 en € 45.849; de laagste vraagprijs is € 27.500 en de hoogste € 53.490.

Hoeveel tweedehands Toyota bZ4X-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 80 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (47), Gocar.be (29), Vroom.be (4). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Toyota bZ4X-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.