Home / Auto's / Tesla Model S
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

Tesla Model S tweedehands — 70 aanbiedingen

Alle tweedehands Tesla Model S-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 35.995mediaan vraagprijs
€ 25.175 – € 69.642middelste 50%
€ 14.200laagste vraagprijs
70advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 70 Tesla Model S-advertenties, vandaag.

Tesla Model S 2015
€ 14.200
2dehands.be · Boom
Tesla Model S
€ 15.500
Autoscout24 · Maasmechelen
Tesla Model S
€ 17.800
Autoscout24 · Namur
Tesla Model S
€ 18.500
Autoscout24 · Bruxelles
Tesla Model S
€ 18.750
Autoscout24 · Thulin
Tesla Model S
€ 18.950
Autoscout24 · Overijse
Tesla Model S
€ 19.900
Autoscout24 · Gembloux
Tesla Model S
€ 20.000
Autoscout24 · Alost
Tesla Model S
€ 20.900
Autoscout24 · Walcourt
Tesla Model S
€ 21.700
Autoscout24 · Edegem
Tesla Model S
€ 21.950
Autoscout24 · Genk
Tesla Model S
€ 21.950
Autoscout24 · Brasschaat

Aanbod per bron

Autoscout24 (53), Vroom.be (8), 2dehands.be (5), Gocar.be (4).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Tesla

Tesla Model 3 (222)Tesla Model Y (209)Tesla Model X (75)Tesla Roadster (20)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Tesla Model S?

De mediaan van de 70 vraagprijzen is € 35.995. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 25.175 en € 69.642; de laagste vraagprijs is € 14.200 en de hoogste € 89.990.

Hoeveel tweedehands Tesla Model S-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 70 advertenties met een vraagprijs, van 4 bronnen: Autoscout24 (53), Vroom.be (8), 2dehands.be (5), Gocar.be (4). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Tesla Model S-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.