Home / Auto's / Subaru XV
Tweedehands · België · bijgewerkt 28 okt

Subaru XV tweedehands — 13 aanbiedingen

Alle tweedehands Subaru XV-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 13.699mediaan vraagprijs
€ 8.700 – € 15.750middelste 50%
€ 6.500laagste vraagprijs
13advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 13 Subaru XV-advertenties, vandaag.

Subaru XV
€ 6.500
Autoscout24 · Bruxelles
Subaru XV
€ 7.400
Gocar.be · Wavre
Subaru XV
€ 7.400
Autoscout24 · Wavre
Subaru XV
€ 8.700
Autoscout24 · Bruxelles - Brussel
Subaru XV
€ 12.450
Autoscout24 · Charleroi
Subaru XV
€ 13.699
Autoscout24 · Brussel
Subaru XV 1.6 Comfort
€ 13.699
Gocar.be · Brussel
Subaru XV
€ 13.699
Vroom.be · Thuislevering
Subaru XV
€ 14.590
Autoscout24 · Arlon
Subaru XV
€ 15.750
Autoscout24 · Liège
Subaru XV
€ 16.950
Autoscout24 · Sint-Niklaas
Subaru XV
€ 19.999
Autoscout24 · Arlon

Aanbod per bron

Autoscout24 (9), Gocar.be (3), Vroom.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Subaru

Subaru Forester (20)Subaru Outback (11)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Subaru XV?

De mediaan van de 13 vraagprijzen is € 13.699. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 8.700 en € 15.750; de laagste vraagprijs is € 6.500 en de hoogste € 23.990.

Hoeveel tweedehands Subaru XV-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 13 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Autoscout24 (9), Gocar.be (3), Vroom.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Subaru XV-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.