Home / Auto's / Smart roadster
Tweedehands · België · bijgewerkt 22 okt

Smart roadster tweedehands — 10 aanbiedingen

Alle tweedehands Smart roadster-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 8.424mediaan vraagprijs
€ 5.962 – € 12.438middelste 50%
€ 3.999laagste vraagprijs
10advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 10 Smart roadster-advertenties, vandaag.

smart roadster
€ 3.999
Autoscout24 · Chaumont-Gistoux
smart roadster
€ 4.400
Autoscout24 · Alken
smart roadster
€ 5.950
Autoscout24 · Genval
smart roadster
€ 6.000
Autoscout24 · Sprimont
smart roadster
€ 8.350
Autoscout24 · Charleroi
smart roadster
€ 8.499
Autoscout24 · Beyne-Heusay
smart roadster
€ 11.500
Autoscout24 · Liège
smart roadster
€ 12.750
Autoscout24 · Gand
smart roadster
€ 14.950
Autoscout24 · Aalter
Smart roadster Brabus '2004 CH15934
€ 14.950
Gocar.be · Aalter

Aanbod per bron

Autoscout24 (9), Gocar.be (1).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Smart

Smart fortwo (148)Smart forfour (62)Smart Brabus (24)Smart #3 (23)Smart #5 (18)Smart Smart (10)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Smart roadster?

De mediaan van de 10 vraagprijzen is € 8.424. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 5.962 en € 12.438; de laagste vraagprijs is € 3.999 en de hoogste € 14.950.

Hoeveel tweedehands Smart roadster-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 10 advertenties met een vraagprijs, van 2 bronnen: Autoscout24 (9), Gocar.be (1). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Smart roadster-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.