Home / Auto's / Skoda Elroq
Tweedehands · België · bijgewerkt 23 okt

Skoda Elroq tweedehands — 93 aanbiedingen

Alle tweedehands Skoda Elroq-advertenties uit heel België op één rij, van particulieren en dealers. Vergelijk vraagprijzen, kilometerstand en locatie voordat je contact opneemt.

€ 43.990mediaan vraagprijs
€ 40.990 – € 47.145middelste 50%
€ 33.990laagste vraagprijs
93advertenties

Goedkoopste advertenties

De laagst geprijsde advertenties van de 93 Skoda Elroq-advertenties, vandaag.

Škoda Elroq
€ 33.990
Vroom.be · Sint-Stevens-Woluwe
Skoda Elroq NEW Elroq Corporate 60 63 kWh 150kW (204ch) 1v
€ 33.990
Gocar.be · Sint-Stevens-Woluwe
Skoda Elroq 55 kWh 50
€ 34.950
Gocar.be · Lier
Škoda Elroq
€ 34.990
Vroom.be · Kapellen (Antwerpen)
Skoda Elroq
€ 35.990
Autoscout24 · Saint-Georges-sur-Meuse
Škoda Elroq
€ 36.990
Vroom.be · Antwerpen
Skoda Elroq Corporate 85 82 kWh 210kW (285pk) 1v
€ 36.990
Gocar.be · Antwerpen
Skoda Elroq
€ 37.490
Autoscout24 · Sint-Martens-Latem
Skoda Elroq
€ 37.490
Gocar.be · Izegem
Škoda Elroq
€ 37.990
Vroom.be · Rekem
Skoda Elroq 63kWh (204PK) Family /// Elektrisch inkl trekhaak /// Adaptieve cruise controle /// Achteruitrijcamera
€ 38.970
Gocar.be · Nazareth
Škoda Elroq
€ 38.990
Vroom.be · Sint-Stevens-Woluwe

Aanbod per bron

Gocar.be (44), Vroom.be (33), Autoscout24 (16).

Zo berekenen we de mediaan

We nemen alle advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee: die vertekenen het beeld.

De mediaan is de middelste prijs: de helft van de advertenties vraagt minder, de helft meer. De middelste 50% (tussen het 25ste en 75ste percentiel) toont hoe groot de spreiding is.

Het blijft een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen wat een auto echt waard is.

Andere modellen van Skoda

Skoda Octavia (1.350)Skoda Fabia (1.244)Skoda Kamiq (971)Skoda Karoq (675)Skoda Kodiaq (592)Skoda Scala (426)Skoda Superb (393)Skoda Enyaq (203)Skoda Superb Combi (93)Skoda Rapid (46)

Veelgestelde vragen

Wat kost een tweedehands Skoda Elroq?

De mediaan van de 93 vraagprijzen is € 43.990. De middelste helft van het aanbod zit tussen € 40.990 en € 47.145; de laagste vraagprijs is € 33.990 en de hoogste € 56.325.

Hoeveel tweedehands Skoda Elroq-advertenties staan er te koop in België?

koopje.ai volgt 93 advertenties met een vraagprijs, van 3 bronnen: Gocar.be (44), Vroom.be (33), Autoscout24 (16). Het aanbod wordt dagelijks bijgewerkt.

Waar komt de mediaan vandaan?

Uit alle live advertenties van dit model met een vraagprijs. Veilingkavels, gratis advertenties en onderdelen of accessoires tellen niet mee. Het is een beeld van vraagprijzen, geen taxatie: bouwjaar, kilometerstand, uitrusting en staat bepalen de echte prijs.

Zoek alle Skoda Elroq-advertenties

Prijsmediaan en aantallen worden dagelijks herberekend uit de live advertenties. Zie ook alle merken en modellen en alle tweedehands auto's in België.